„Raportowanie MDR w praktyce” – broszura ekspertów Rödl & Partner

Konkretne przykłady schematów podatkowych i odpowiedzi na pytanie, czy podlegają one raportowaniu, a także wskazówki dotyczące formularzy, terminów i zakresu informacji przekazywanych organom administracji skarbowej – to zagadnienia poruszane w broszurze „Raportowanie MDR w praktyce”, którą dla przedsiębiorców przygotowali eksperci Rödl & Partner.

Tematyka raportowania schematów podatkowych (ang. Mandatory Disclosure Rules – MDR) jest obecnie szeroko komentowana. Ze względu na brak utrwalonej praktyki może przysparzać raportującym trudności, główne w określaniu, czy dane działanie należy zgłosić fiskusowi, czy nie podlega ono raportowaniu. Warto sięgnąć po publikację opisującą w przystępny sposób  czynności, które należy podjąć, aby proces MDR przebiegł zgodnie z wymogami ustawodawcy.

Publikacja specjalistów Rödl & Partner to cenne źródło wiedzy dla podatników i ich doradców, którzy zobowiązani są do przekazywania organom administracji skarbowej informacji, uznanych  za schemat podatkowy. 

Darmową broszurę pobierz bezpośrednio ze strony internetowej Rödl & Partner >>>

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

ZIELONA ENERGIA ZASILI POLSKĄ NAUKĘ

Od 2021 roku 13 polskich uczelni będzie korzystać z energii elektrycznej pochodzącej wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Wszystko za sprawą...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!