Aktualności firm stowarzyszonych  •  Analizy i badania  •  Członkowie

Raport CRIDO: „Trendy Podatkowe 2022”, które trendy przekładają się najmocniej na podatki i prawo?

Szanowni Państwo!

dynamika zdarzeń oraz nieprzewidywalność ich skutków, które obserwujemy w ostatnich latach, powoduje, że coraz trudniej jest patrzeć w przyszłość i trafnie określać to, co może czekać nas jako ludzkość w różnych obszarach funkcjonowania.

Trendy obecne w każdej dziedzinie egzystencji człowieka, gałęziach gospodarki i różnych częściach globu przenikają wszystkie poziomy życia społecznego, politycznego oraz ładu biznesowego, a ich refleks znajdziemy również w przepisach podatkowych, prawnych oraz rozwiązaniach technologicznych, które nie tylko dostosowują się do funkcjonowania w stale zmieniającej się rzeczywistości, ale również wyznaczają kolejne standardy.

Analiza trendów w kontekście ustawodawstwa ma ogromne znaczenie dla minimalizowania niepewności na płaszczyźnie gospodarczej oraz przede wszystkim w codziennym funkcjonowaniu zarówno jednostki, jak i całych społeczeństw.

Dziś dzielimy się kolejnym raportem „Trendy Podatkowe 2022”, w którym ponownie postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej kilku, naszym zdaniem, kluczowym pod względem podatkowym trendom wyznaczonym na podstawie obserwacji infuture.institute, odzwierciedlonym w Mapie Trendów 2022. Dzięki zebranym informacjom przedstawiamy nie tylko kierunek podejmowanych działań legislacyjnych, ale także prezentujemy obowiązujące już przepisy oraz planowane rozwiązania.

Które trendy przekładają się najmocniej na podatki i prawo w 2022 roku?

Zachęcamy do lektury raportu, który można pobrać na naszej stronie www.

>> KLIKNIJ TUTAJ

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!