Aktualności firm stowarzyszonych

„Prospołeczna firma audytorska 2014 roku”- Rödl & Partner wyróżniony przez dziennik „Rzeczpospolita”

<p style="text-align: justify;">Rödl &amp; Partner został nagrodzony przez dziennik „Rzeczpospolita” tytułem „Prospołeczna firma audytorska” za działania podjęte w 2014 r. w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Jedynie cztery firmy audytorskie w Polsce otrzymały wyróżnienie za ubiegły rok. „Rzeczpospolita” nagrodziła tym tytułem Rödl &amp; Partner po raz drugi z rzędu.</p>

>

W Rödl & Partner przywi?zujemy niezwykł? wagę nie tylko do jakości oferowanych przez nas usług, lecz również do wpływu, jaki nasze działania wywieraj? na otaczaj?c? rzeczywistość. W praktyce oznacza to aktywne działanie na rzecz lokalnych społeczności, wspieranie organizacji charytatywnych oraz zrównoważon? politykę wewnętrzn? firmy. – Magdalena Ludwiczak, biegły rewident, Partner odpowiedzialny w Rödl & Partner za audyt w Polsce.

Jako Rödl & Partner działamy zarówno globalnie jak i lokalnie. Od kilku lat współpracujemy z fundacj? „Wioski dziecięce”. Zależało nam jednak na zaangażowaniu się także w działania lokalne. Dlatego w 2014 r. rozpoczęliśmy współpracę z fundacj? „Promyk Słońca” oferuj?c jej to, na czym znamy się najlepiej – wysokiej jakości usługi audytorskie. – Therese Baginski, biegły rewident, Partner odpowiedzialny w Rödl & Partner za audyt w Polsce.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej Rödl & Partner („Nagrody i wyróżnienia” na www.roedl.com/pl )

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!