Aktualności firm stowarzyszonych  •  Partnerzy

Profesor Leszek Balcerowicz na konferencji Coface Country Risk

<p style="text-align: justify;" align="justify">Zapraszamy do udziału w XI edycji Coface Country Risk Conference (CCRC). W tym roku gościem specjalnym będzie prof. Leszek Balcerowicz. Konferencja odbędzie się 21 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Muranów w Warszawie. Rejestracja już trwa.</p>

>

Konferencje poświęcone s? ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych i wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw. Temat tegorocznego spotkania brzmi „Jak bezpiecznie ryzykować w biznesie. Wzrost eksportu i rozwój innowacyjności”.  

Konferencja jest podzielona na trzy bloki tematyczne. CCRC poprowadzi red. Marcin Kowalski, dziennikarz ekonomiczny, publicysta. Podczas całej konferencji zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.  

Podczas spotkań uczestnicy mog? zapoznać się z analizami aktualnych tendencji w światowej gospodarce, ocen? ryzyka na wybranych rynkach, najnowszymi prognozami dotycz?cymi polskiej gospodarki, a także z doświadczeniami polskich przedsiębiorców w zarz?dzaniu ryzykiem. Konferencje s? cenione przez uczestników za profesjonalne i niekomercyjne podejście organizatorów oraz prelegentów.  

Konferencje co roku gromadz? 250-350 przedstawicieli polskich firm. Skierowane s? do członków zarz?dów, właścicieli, dyrektorów finansowych, menedżerów działów oceny ryzyka, kontrolingu, księgowości, eksportu oraz podejmuj?cych decyzje w zakresie ochrony lub finansowania należności.  

Szczegóły oraz rejestracja na www.countryriskconference.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Anna A. Guzik
PR Manager
T: +48 (22) 465 02 22
F: +48 (22) 465 42 22
anna.guzik@coface.com

Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.
02-305 Warszawa - Al. Jerozolimskie 136 - Polska
T: +48 (22) 465 00 00 - www.coface.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!