Aktualności firm stowarzyszonych

Prezes Renault Carlos Ghosn zapowiada nową gamę samochodów segmentu SUV na rynek brazylijski

<p style="text-align: justify;">Renault planuje wprowadzić pełną gamę SUV-ów dostosowaną do rynku brazylijskiego. Kwid, Captur oraz Nowy Koleos będą sprzedawane w Brazylii. Captur będzie produkowany w São José dos Pinhais. Renault zamierza osiągnąć 8% udziału w rynku i potwierdza swoje zaangażowanie na rynku brazylijskim.</p>

>

São José dos Pinhais, Brazylia – Carlos Ghosn ogłosił rozszerzenie gamy SUV-ów oferowanych przez Renault w Brazylii. Kwid, Captur i Nowy Koleos znajd? się tam w sprzedaży obok rynkowego bestsellera, modelu Renault Duster. Prezes Grupy Renault podkreślił tym samym, przy okazji wizyty w zakładzie produkcyjnym Renault Ayrton Senna, zaangażowanie marki w Brazylii.

Tworz?c nowy plan produktowy zamierzamy pozyskać znacz?c? część bardzo wizerunkowego w Brazylii segmentu SUV-ów – oznajmił Carlos Ghosn, prezes Renault. – Fakt, że trzy z naszych modeli SUV-ów będ? produkowane w Brazylii, potwierdza nasze zaufanie do tego rynku.

Carlos Ghosn zapowiedział również, że Renault Captur będzie produkowany w São José dos Pinhais na tej samej linii montażowej co modele Renault Duster, Sandero, Logan, Duster Oroch i Sandero Stepway. Wprowadzenie Captura do kategorii SUV silnie rozwijaj?cego się segmentu C przyczyni się do wzrostu udziału Renault w rynku Brazylii.

Renault Kwid znajdzie się w sprzedaży na pocz?tku 2017 roku równocześnie z modelem ze szczytu gamy – Renault Koleos. Renault Captur będzie dostępny w salonach w pierwszej połowie 2017 roku.

Carlos Ghosn zapewnił, że wszystkie wcześniej zapowiedziane inwestycje w Brazylii będ? utrzymane mimo aktualnej sytuacji ekonomicznej. Pierwszy cykl inwestycyjny o wartości 1,5 miliarda reali brazylijskich, zaplanowany na lata 2010-2015, został zrealizowany z wyprzedzeniem w stosunku do planowanego harmonogramu. Zgodnie z planem, drugi cykl inwestycji o wartości 500 milionów reali jest w trakcie realizacji na przestrzeni lat 2014-2019.  

WIĘCEJ INFORMACJI:  

Orianne TAMBURINI
Press Officer (Dacia, Global Access range, Safety)
+33 1 76 84 04 59 / Mobile +33 6 26 63 28 14
orianne.tamburini(@)renault.com  

Renault Press
Tel.: +331 76 84 63 36
renault.media(@)renault.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

ZOSTAŃ ZADOWOLONYM KLIENTEM

Jedna z najbardziej profesjonalnych firm, jakie znam w Europie. Od wielu lat korzystam z usług i nigdy się nie zawiodłem. Godni POLECENIA” – napisał...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!