Aktualności firm stowarzyszonych

Prapremiera nowego Renault Scenic

<p style="text-align: justify;">Od czasu narodzin koncepcji kompaktowego minivana w Europie w 1996 r. trzy pokolenia Renault SCENIC sprzedały się w liczbie prawie 5 milionów egzemplarzy. Dziś Renault przygotowuje się do premiery Nowego Renault SCENIC. Prapremiera odbywa się zaledwie kilka dni przed salonem motoryzacyjnym w Genewie. Nowy model Renault SCENIC wyznacza nowe standardy minivana i wyróżnia się spośród tradycyjnych tego typu pojazdów. Już 1 marca 2016 roku, na targach motoryzacyjnych w Genewie, Carlos Ghosn, prezes i dyrektor generalny Grupy Renault oraz Laurens van den Acker, dyrektor ds. projektów przemysłowych, zaprezentują Nowe Renault SCENIC.</p>

>

Odnowienie koncepcji minivana

Przed czwart? generacj? tego modelu stoi ważne wyzwanie – nowa interpretacja kompaktowego minivana. I tak, po raz pierwszy w historii modelu SCENIC specjalna przednia szyba (podobnie jak w Nowym Renault Espace) zapewni panoramiczny widok i wpłynie na jeszcze lepsz? widoczność. Liczne elementy stylistyczne dodaj? dynamiki proporcjom nowego Renault SCENIC. W porównaniu z modelem SCENIC 3 prześwit został zwiększony, zwis tylny zmniejszono, a zarówno przednie jak i tylne koła maj? szerszy rozstaw.

Dynamikę pojazdu podkreśla również stylizacja sylwetki.

Nowe Renault SCENIC wyróżnia się także sygnatur? świetln? z reflektorami w kształcie litery C. W bogatszych wersjach s? one wyposażone w technologię LED Pure Vision.

Zapraszamy 1  marca o godz. 12:00 na stoisko Renault na targach motoryzacyjnych w Genewie, gdzie Carlos Ghosn, prezes i dyrektor generalny Grupy Renault oraz Laurens van den Acker, dyrektor ds. projektów przemysłowych, zaprezentuj? Nowe Renault SCENIC.

Kontakt dla prasy — Renault:

Antoine MARIN
Tel.: +33 176844076
antoine.marin@renault.com
www.media.renault.com i www.group.renault.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Wirtualne TARGI PRACY UKSW

Wydarzenie UNIWERSYTECKIE zorganizowane jako nieformalne spotkania studentów i absolwentów z przedstawicielami firm i instytucji tzw. "Recruitment...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!