Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Praktyka Prawa Konkurencji warszawskiego biura Dentons po raz piętnasty z rzędu w kategorii Elite w międzynarodowym rankingu GCR 100

Warszawski Zespół Prawa Konkurencji kancelarii Dentons, na czele którego od ponad 20 lat stoi partner Agnieszka Stefanowicz-Barańska, piętnasty raz z rzędu uzyskał najwyższą kategorię „Elite” w rankingu GCR 100 Global Elite oceniającym osiągnięcia firm doradczych specjalizujących się w prawie konkurencji.

„To wyróżnienie jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji i dumy z dotychczasowych osiągnieć. Jednakże przede wszystkim jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym klientom za wieloletnie zaufanie i pozytywną ocenę naszej pracy. To dla nas szczególne zobowiązanie do dalszego pogłębiania kompetencji i oferowania specjalistycznych usług najwyższej jakości”, powiedziała Agnieszka Stefanowicz-Barańska.

W globalnym zestawieniu 25 najlepszych firm praktykujących prawo konkurencji GCR 100 Global Elite Dentons uplasował się na 16. pozycji, a w zestawieniu najlepszych firm zajmujących się sprawami kartelowymi – na ósmej. Kancelaria Dentons została wyróżniona w ośmiu jurysdykcjach, w tym m. in. w Polsce, Kanadzie, Singapurze, Niemczech, Czechach oraz w Turcji (poprzez współpracującą z Dentons kancelarię Balcıoğlu Selçuk Akman Keki).

Publikowany przez Global Competition Review ranking GCR 100 prezentuje listę czołowych praktyk prawa konkurencji zakwalifikowanych po przeprowadzeniu ilościowej i jakościowej analizy kancelarii prawnych oraz firm doradczych zaangażowanych w najważniejsze sprawy antymonopolowe na całym świecie. Aktualne, 23. wydanie rankingu obejmuje analizę ponad 57 jurysdykcji i jest dostępne tutaj.

O Dentons

Dentons został stworzony, aby się wyróżniać. Jako największa firma prawnicza na świecie, zatrudniająca 20 000 profesjonalistek i profesjonalistów w ponad 200 lokalizacjach i ponad 80 krajach, pomagamy rozwijać, chronić, prowadzić i finansować działalność naszych klientów. Dzięki naszej policentryczności i podejściu nastawionemu na realizację celów, a także zaangażowaniu w integrację, różnorodność, sprawiedliwość oraz ESG (środowisko naturalne, społeczeństwo i ład korporacyjny), Dentons zmienia status quo i koncentruje się na tym, co dla naszych klientów najważniejsze. www.dentons.com

Kontakt dla mediów:

Joanna Gierak-Onoszko

 

Public Relations & Communications Manager
T: +48 22 2425 125 | M: +48 507 836 064

E: joanna.gierak-onoszko(@)dentons.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!