COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi

Pracodawcy mogą ubezpieczyć pracowników od skutków choroby COVID-19

Konkretne i dostępne na teraz ubezpieczenie pracowników od COVID-19, pełna ochrona, bez karencji, minimum formalności.

EIB SA pragnie przekazać informację na temat jedynego dostępnego w tej chwili na rynku ubezpieczenia chroniącego pracowników od skutków COVID-19. Jest to produkt dostępny od ręki dla wszystkich pracodawców zatrudniających minimum 10 osób.

  • Produkt został wdrożony i sprawdzony w ojczystym kraju ubezpieczyciela (Generali) - we Włoszech.
  • Warunki są jasne i zweryfikowane przez ekspertów EIB.
  • Sposób zawarcia ubezpieczenia jest maksymalnie odformalizowany.
  • Pracownik otrzymuje konkretne świadczenia w przypadku zachorowania na COVID-19.

W czasie, gdy z oczywistych względów finansowanie lub korzystanie z wielu benefitów pracowniczych jest zawieszone, jednorazowe świadczenie w kwocie kilkudziesięciu złotych na pracownika zapewniające ochronę na 12 miesięcy, może być dla wielu pracodawców atrakcyjną formą employer brandingu. Jest też doskonałym uzupełnieniem działań prewencyjnych wdrażanych w zakładach pracy.

Państwa pracownicy oczekują teraz konkretnej ochrony od skutków koronawirusa. Jeżeli chcemy bardziej o nich zadbać i dodatkowo zabezpieczyć, warto skorzystać z rozwiązania zaproponowanego przez Generali TU SA. Nowatorski, elastyczny, prosty produkt, który został stworzony, aby pomóc właśnie w tym ciężkim czasie. Doświadczenie zdobyte przez ubezpieczyciela w ojczystym kraju (Włochy) powoduje, że to ubezpieczenie naprawdę odpowiada aktualnej sytuacji i będzie realnym wsparciem.

Pracownicy mogą być ubezpieczeni od Covid-19 już za kilka godzin.

  • Zabezpieczenie wszystkich pracowników w wieku do 70 lat. Bez badań. Bez ankiet medycznych. Bez podpisów na deklaracjach. Wszyscy pracownicy będą ubezpieczeni na takich samych warunkach.
  • Szczególna ochrona dla chorych wymagających specjalistycznej opieki. Ubezpieczenie zapewnia wysokie świadczenia szpitalne oraz wsparcie pracownika w okresie rekonwalescencji po ciężkim przebiegu choroby Covid-19.
  • Składka opłacana jednorazowo przez Pracodawcę za pakiet to jedynie od 49,90 zł do 89,90 zł rocznie za każdego pracownika.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zapraszamy do kontaktu z brokerem ubezpieczeniowym EIB S.A. – członkiem CCIFP: Biuro Ubezpieczeń na Życie EIB SA 

tel. + 48 56 669 34 59

mail: bunz(@)eib.com.pl

Więcej o ofercie >>>>

 

Do pobrania

Download EIB_dla_Ciebie.pdf  (PDF • 83 KB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!