Aktualności firm stowarzyszonych

Poznaj nowy wymiar benefitów. Bez kosztów, bez umów, bez zobowiązań

<p style="text-align: justify;">Jesteśmy <strong>Groupe SEB</strong> - światowy lider w sprzedaży małych artykułów gospodarstwa domowego. Rozpoznacie nas po naszych markach: <strong>Tefal</strong>, <strong>Rowenta</strong>, <strong>Krups</strong>, <strong>Lagostina</strong>, <strong>WMF, </strong>dzięki którym jesteśmy obecni w prawie każdym Polskim domu.<strong> </strong>Co mamy wspólnego z benefitami dla pracowników?</p>

>

Zatrudniamy 33 000 pracowników na całym świecie i z doświadczenia wiemy, że możliwość dokonywania zakupów po preferencyjnych cenach jest jednym z najbardziej atrakcyjnych benefitów. Dlatego wznosimy zniżki pracownicze na wyższy poziom, tworz?c dedykowan? platformę zakupow?.

Tefaland  to specjalna zamknięta platforma zamówieniowa, na której znajduj? się setki naszych produktów w okazyjnych cenach. Znajdziecie tam nasze topowe marki i aż 10 kategorii produktów, od akcesoriów kuchennych, przez rozpoznawalne już patelnie i garnki, po ekspresy automatyczne.

Tefaland VIP  to oferta skierowana do firm i ich pracowników. To nie tylko dostęp do platformy, ale też specjalne rabaty, okresowe oferty naszych produktów w maksymalnie niskich cenach, konkursy i atrakcje dla pracowników. To też darmowa dostawa i dogodne metody płatności, w tym raty 0%.

  

Chcesz sprawdzić, jakie to proste? Skontaktuj się ze mn? i uzyskaj dostęp do platformy. Współpraca jest całkowicie bezkosztowa i nie wymaga podpisywania umowy.

Joanna Kaliszewska

Account Manager

+48 502 412 036

jkaliszewska(@)groupeseb.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

ZOSTAŃ ZADOWOLONYM KLIENTEM

Jedna z najbardziej profesjonalnych firm, jakie znam w Europie. Od wielu lat korzystam z usług i nigdy się nie zawiodłem. Godni POLECENIA” – napisał...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!