Podsumowanie wydarzeń  •  Izba

Powakacyjne RDV biznesu przyciągnęło blisko 100 reprezentantów firm CCIFP

Pierwsze po wakacjach RDV biznesu było okazją do zaprezentowania planów CCIFP na przyszły rok, który rokiem jubileuszu 30-lecia CCIFP.

We wtorek 12 września odbyło się w siedzibie CCIFP pierwsze, powakacyjne spotkanie z cyklu RDV biznesu. W letniej scenerii, przy francuskim koktajlu mogliśmy spotkać się z członkami CCIFP, a także nawiązać nowe relacje. Ułatwiła to gra networkingowa, w której ochoczo wzięli udział uczestnicy spotkania.

Gościem specjalnym wydarzenia był nowy Ambasador Francji w Polsce, Pan Étienne de Poncins, który wraz z liczną delegacją najważniejszych działów Ambasady, w tym Business France oraz Service Economique Regional, pojawił się na wydarzeniu. Mówił on o kierunkach rozwoju współpracy polsko-francuskiej, a także podzielił się doświadczeniami ze swojej poprzedniej misji dyplomatycznej, którą jako Ambasador Francji odbywał na Ukrainie. Podkreślił mocne zaangażowanie Francji i Polski w pomoc Ukrainie i deklarował dalsze wsparcie. Zapowiedział również działania na rzecz umacniania polsko-francuskiego partnerstwa gospodarczego i otwartość na głos biznesu. 

Prezes CCIFP Tareck Ouaibi, wraz z Joanną Jaroch-Pszeniczną, Dyrektorką Generalną CCIFP, przedstawili również plany Izby na rok 2024, w którym CCIFP wraz ze swoimi firmami obchodzić będzie 30-lecia działalności.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową prezentacją naszych projektów >>>.

Po części oficjalnej wszyscy goście udali się na koktajl, który sprzyjał nawiązywaniu nowych relacji.

Dziękujemy za Wasz udział w spotkaniu i już teraz zapraszamy na kolejne RDV biznesu, które odbędzie się 3.10.2023 w siedzibie CCIFP, tradycyjnie o godz. 18:00. ZAPISY >>>

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!