Aktualności firm stowarzyszonych

Poradnik - jak wybrać biuro tłumaczeń?

Biuro tłumaczeń BIRETA Professional Translations zaprasza do zapoznania się z poradnikiem zatytułowanym "5 rzeczy, o których warto pamiętać zlecając tłumaczenia, czyli jak nie kupić malucha w cenie Ferrari".

Poradnik przeznaczony jest dla wszystkich osób, które potrzebują tłumaczenia i zastanawiają się, jak wybrać dobrego dostawcę usług tłumaczeniowych. – Naszą publikację przygotowaliśmy w oparciu o pytania, które często słyszymy od potencjalnych klientów. Wiemy, że nie znając branży, ciężko jest ocenić, która firma wykona tłumaczenie wysokiej jakości w ustalonym terminie i spełni nasze oczekiwania. Dlatego stworzyliśmy krótkie wideo oraz prezentację, w których zebraliśmy wskazówki, ułatwiające wyszukanie i wybór odpowiednio biura tłumaczeń. - mówi Eliza Stypińska, Senior Marketing Specialist w BIRETA Professional Translations. - Ważnym dodatkiem do poradnika jest także plik z przelicznikiem cen tłumaczeń oraz checklistą, która może bardzo ułatwić porównywanie ofert różnych firm.

Publikację można pobrać TUTAJ

Wideo znajduje się poniżej lub na profilu firmy Bireta na portalu YouTube https://youtu.be/lnw6ufHQ4ds

BIRETA Professional Translations to warszawskie biuro tłumaczeń z ponad 18-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z dziedziny energetyki, gazownictwa, chemii, obronności, transportu i infrastruktury, prawa i finansów, telekomunikacji oraz nowych technologii. Bireta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze tłumaczeniowej dużych projektów, wymagających tłumaczenia nawet kilku tysięcy stron miesięcznie. Działa zgodnie z normami jakości ISO 17100 oraz ISO 18587, a także zgodnie z normą bezpieczeństwa ISO 27001. Posiada akredytację ABW uprawniającą do przetwarzania informacji niejawnych o klauzuli „zastrzeżone”.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!