Aktualności firm stowarzyszonych

Ponownie Pracownia Gier w EY Academy of Business

<p style="text-align: justify;">Mamy przyjemność po raz kolejny realizować warsztat ProfitQuest w ramach <a href="http://www.academyofbusiness.pl/pl/" target="_blank">EY Academy of Business</a>. Jest to dwudniowa, wciągająca i angażująca symulacja, w której sukces zależy od podejmowania trudnych decyzji, umiejętności przewidywania i współtworzenia strategii, ale także od komunikacji i współpracy z innymi. Pozwala rozwijać dotychczasową wiedzę i umiejętności oraz zweryfikować je w realnych sytuacjach zarządzania firmą i rozwoju biznesu.</p>

>

Uczestnicy, podzieleni na 4- ? ?5 osobowe zespoły, wcielaj? się w zarz?dy konkuruj?cych ze sob? przedsiębiorstw. Otrzymuj? różne funkcje w prowadzonej przez siebie firmie wraz z przyporz?dkowanym zakresem odpowiedzialności.

Firmy konkuruj? ze sob?, co wyzwala rywalizację. Fabuła obliguje do planowania działań swoich, przewidywania działań innych oraz umożliwia porównanie efektywności managerskiej.

Wszystkie decyzje uczestników zobrazowane s? na planszy przy pomocy tub i żetonów, symbolizuj?cych aktywa/pasywa przedsiębiorstwa - ? ? rozwija to umiejętność widzenia perspektywy „przyczyna - ? ? skutek”.

Warsztat ProfitQuest rekomenduj? nasi klienci między innymi: EY (dawniej Ernst&Young), Polpharma, T-Mobile, PlusGSM, 3M, Ballsen.  

Tylko teraz można dokonać zapisu za warsztat za pośrednictwem partnera  Pracowni Gier  - Experience Corner  i uzyskać 25% rabatu!  

Więcej na temat warsztatu :  
http://pracowniagier.com/gry-symulacje/profitquest1/  

Zapisy za pomoc?  Experience Corner:
http://www.experiencecorner.com/pl/p/PROFITQUEST-myslenie-strategiczne-i-orientacja-biznesowa-Warszawa-2-3.06.2016/338?preview=true

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!