Podsumowanie wydarzeń

Ponad 80 przedstawicieli firm zagranicznych w Polsce uczestniczyło w International Business Meeting we Wrocławiu

<p style="text-align: justify;">W czwartek 18 czerwca odbyło się spotkanie International Speed Business Meeting we Wrocławiu współorganizowany przez 6 izb bilateralnych w Polsce: francuską, belgijską, brytyjską, portugalską, skandynawską oraz szwajcarską.</p>

>

Ponad 80 przedstawicieli firm zrzeszonych w 6 izbach bilateralnych współorganizuj?cych event uczestniczyło w International Speed Business Meeting we Wrocławiu. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17.00 i składało się z dwóch części. Tuż po oficjalnym otwarciu i powitaniu przez przedstawicieli Izb i Patrona, odbyła się część spotkań B2B - Speed Business Meeting polegał na 3 sesjach, z których każda trwała po 20 minut. Przy kilkuosobowych stolikach goście dostali 2 minuty na prezentację swojej firmy; każda z osób miała okazję usi?ść przy 3 różnych stolikach.

Następnie odbył się koktajl, w czasie którego wszyscy uczestnicy mieli okazję na nawi?zanie dodatkowych kontaktów oraz na dalsze rozmowy z poznanymi osobami.

Speed Business Meeting jest jedyn? formuł?, w której uczestnicy bior? udział w serii bezpośrednich spotkań, podczas których mog? przedstawić siebie, swoj? firmę, wymienić wizytówkami, nawi?zać kontakty, znaleźć klientów, partnerów, dostawców, inwestorów.

Spotkanie odbyło się w języku angielskim i polskim.

Partnerem Wydarzenia był:

Sponsorami byli:

  

[nggallery id=45]

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!