Podsumowanie wydarzeń

Ponad 80 osób uczestniczyło w czerwcowym spotkaniu Speed Business Meeting

<p style="text-align: justify;">We wtorek 2 czerwca w hotelu Novotel Warszawa Centrum, odbyło się czerwcowe Rendez-Vous Biznesu w formie Speed Business Meeting, zorganizowane przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą oraz Skandynawsko-Polską Izbę Gospodarczą. Partnerem spotkania była firma Rödl &amp; Partner.</p>

>

Ponad 80 osób uczestniczyło w czerwcowym Rendez-Vous Biznesu CCIFP - Speed Business Meeting, w tym około 50 przedstawicieli firm stowarzyszonych w CCIFP i 30 przedstawicieli firm stowarzyszonych w Skandynawsko-Polskiej Izbie Gospodarczej.

Partnerem spotkania była firma Rödl & Partner, która zaprezentowała swoj? działalność zgromadzonym gościom. Rödl & Partner oferuje profesjonalne usługi w zakresie audytu, consultingu, księgowości finansowo-płacowej, podatków i prawa, posiada 94 biura w 43 krajach. W Polsce s? obecni od ponad 20 lat   w 6 lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Unikalna forma Speed Business Meeting pozwala na zapoznanie się z przedstawicielami wybranych przez siebie branż oraz zaprezentowanie własnej działalności. Rozmówcy podzieleni zostali na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzymał indywidualny harmonogram rozmów.

Uczestnicy zostali podzieleni na maks. 10-osobowe grupy. W każdej grupie dany uczestnik dysponował około 2 minutami na to, by przedstawić się pozostałym rozmówcom. Po upływie około 20 minut i wymianie wizytówek, każdy z uczestników przejdzie do kolejnej grupy, zgodnie z przedstawionym na wstępie indywidualnym harmonogramem.

Po 3 sesjach spotkań, wszyscy zostali zaproszeni na część koktajlow?, która stanowiła znakomit? okazję do tego, by nawi?zać kontakt z pozostałymi uczestnikami Speed Business Meeting w bardziej nieformalnej atmosferze.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!