Partnerzy

Pomóżmy zrealizować marzenie Marysi - wyjazd do Paryża

Zachęcamy do wsparcia projektu fundacji Mam Marzenie i pomocy w sfinansowaniu podróży do Paryża dla podopiecznej fundacji.

Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji Mam Marzenie zwracam się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z załączonym do niniejszego pisma dokumentem, który jest gorącym apelem o spełnienie Marzenia 12 letniej dziewczynki o imieniu Mariam. Dziewczynka pomimo swojego młodego wieku interesuje się historią sztuki, malarstwem, uwielbia odwiedzać muzea i marzy o możliwości zwiedzenia paryskiego Luwru oraz miasta. Spełnienie jej Marzenia wiąże się z pozyskaniem środków finansowych, które są poza zasięgiem jego Rodziców.

Będziemy zobowiązani za rozważenie możliwości realizacji Marzenia Mariam.

Z poważaniem,
Martyna Michalska
Wolontariusz Fundacji Mam Marzenia o. Poznań
Tel. kom. 509 089 068 E-mail: mmichalska.fundacja@gmail.com

O MARZENIU:

Mariam (Marysia)

Zwiedzenie paryskiego Luwru i Paryża

Wiek Marzyciela: 12 lat

Kilka słów o Marzycielce: Mariam jest pilną uczennicą uzyskującą najlepsze stopnie w szkole. Jej ulubionym przedmiotem jest zdecydowanie historia. Marysia jest nostalgiczną, skupioną i mądrą nastolatką, a zdobywanie wiedzy przychodzi jej bez większego trudu. Dziewczynka pomimo swojego młodego wieku interesuje się historią sztuki oraz malarstwem, uwielbia odwiedzać muzea i marzy o możliwości zwiedzenia paryskiego Luwru. Świetnie radzi sobie nawet w czasie pandemii, a muzea odwiedza wirtualnie, co pozwala jej spędzać czas zarówno w domu jak i w czasie pobytów w szpitalu. Jej znajomość światowych dzieł sztuki i historii z nimi powiązanymi są imponujące, trzeba przyznać niewątpliwie marzenie Marysi odzwierciedla jej pasję.

Marzenie: Marzy o możliwości zwiedzenia paryskiego Luwru i miasta. Kto wie, może wyjazd zainspiruje ją w przyszłości do podjęcia studiów historycznych i spełni się jej pragnienie wiedzy o światowym malarstwie, i nie tylko.

Relacja ze spotkania z naszym Marzycielką:
https://mammarzenie.org/marzyciele/9529-Mariam/ 

Marzyciel czeka na spełnienie marzenia od: czerwca br.

Wolontariusz: Martyna Michalska tel. 509 089 068 e-mail: mmichalska.fundacja(@)gmail.com 

Koszt realizacji marzenia: 9 000 zł

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!