Podsumowanie wydarzeń

Polsko-francuski biznes świętował na Gali CCIFP

<p style="text-align: justify;">W piątek 22 stycznia odbyła się doroczna Gala Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Tym razem goście odbyli podróż po egzotycznych zakątkach świata frankofońskiego i bawili się przy dźwiękach tanecznej muzyki z czterech stron świata.</p>

>

Blisko 500 gości uczestniczyło w uroczystej Gali CCIFP, która odbyła się w hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli polsko-francuskiego biznesu, prezesów największych firm francuskich obecnych w Polsce, ludzi kultury, polityki, sportu oraz mediów. Partnerem Głównym wydarzenia była firma BGŻ BNP Paribas. Gości przywitał Maciej Witucki, Prezes Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, a cały wieczór prowadziła Monika Constant, Dyrektor Generalna CCIFP oraz Bartłomiej Kasprzykowski, znany polski aktor. Nie zabrakło wybornych dań przygotowanych przez Szefa Kuchni hotelu Sofitel. Całe menu doskonale komponowało się z tematyk? Gali, która tym razem przygotowana była w scenerii egzotycznych francuskich destynacji. Uczestnicy popłynęli w rejs po odległych zak?tkach świata frankofońskiego i mogli podziwiać liczne występy artystyczne. Po wykwintnej kolacji rozpoczęła się najbardziej wyczekiwana część wieczoru, czyli zabawa taneczna.

Gala ma swoje stałe miejsce w kalendarzu wydarzeń Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Jest to przede wszystkim okazja do spotkania w gronie polsko-francuskiego biznesu i możliwość osobistego poznania prezesów największych francuskich firm w Polsce. W przyszłym roku Gala odbędzie się w lutym. Już teraz zapraszamy do rezerwacji miejsc.

[youtube_sc url="https://youtu.be/9tcBFMIQc5M"]

Dziękujemy partnerom wydarzenia:

Partner Główny:

Partner Specjalny:

Partnerzy:

      

Partnerzy medialni:

  

  

Partnerzy strategiczni CCIFP:

[nggallery id=58]

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!