Aktualności firm stowarzyszonych

Polskie Miasta Przyszłości w 2050 roku - cykl rozmów z wybitnymi ekspertami

“Making the world a better home” to nowy nadrzędny cel Grupy Saint-Gobain. Podążając za tą ambicją postanowiliśmy zbadać, jak będą wyglądać Polskie Miasta Przyszłości w 2050 roku. W tym celu zaprosiliśmy dziewięciu wybitnych architektów, biznesmenów i naukowców, z którymi będziemy rozmawiać o przyszłości. Gospodarzem tych arcyciekawych spotkań jest Dariusz Bugalski, podcaster, wybitny dziennikarz.

Wszystkie rozmowy będą sukcesywnie ukazywać się na stronie projektu, na którą serdecznie zapraszamy Was już dziś w imieniu red. Bugalskiego i naszym: www.saint-gobain.pl/polskie-miasta-przyszlosci-2050

#MiastaPrzyszlosci2050 #MaketheWorldBetter #SaintGobain #DariuszBugalski

Zapraszamy do obejrzenia dwóch pierwszych odcinków cyklu.

Przemo Łukasik - wybitny architekt, współzałożyciel autorskiej pracowni architektonicznej medusagroup, twórca fantastycznych realizacji w Polsce na świecie, dzieli się przemyśleniami jak jego zdaniem będą wyglądały polskie miasta przyszłości za 30 lat? W jakich przestrzeniach będziemy uczyć się, pracować, mieszkać i wypoczywać? Czy miasta przyszłości będą dobre dla ludzi? O dobrostanie i relacjach w przestrzeniach miejskich, które można zbudować tylko w oparciu o człowieka, o polskich miastach: dumnych i odważnych Katowicach, o miłości do nasyconego kulturą Bytomia i o roli ... klopsztangi w budowaniu relacji społecznych. Zapraszamy na pierwszy wywiad z cyklu „Polskie Miasta Przyszłości 2050”. Gospodarzem spotkań jest Dariusz Bugalski. Twórca K3 - podcast o dobrym życiu, wybitny dziennikarz.

Jak powinny wyglądać polskie szkoły w niedalekiej przyszłości? Jak powinny być zaprojektowane, aby jak najlepiej służyły uczniom, nauczycielom, lokalnym społecznościom i środowisku? Jak mają wyglądać i być urządzone, aby uczniowie nie chcieli w ogóle ich opuszczać? No chyba, że tylko po to, aby sobie posiedzieć na tytułowym murku. O tym wszystkim opowiada w kolejnym wywiadzie z cyklu Polskie Miasta Przyszłości Natalia Paszkowska, architektka, współzałożycielka pracowni WWAA, autorka „Szkoły dobrze zaprojektowanej”. Zapraszamy na drugi wywiad z cyklu „Polskie Miasta Przyszłości 2050”. Gospodarzem spotkań jest Dariusz Bugalski. Twórca K3 - podcast o dobrym życiu, wybitny dziennikarz.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!