Partnerzy

Polska po raz pierwszy gospodarzem EHF European Men’s Handball Championship

<p style="text-align: justify;">W styczniu 2016 roku, Polska – po raz pierwszy w historii – będzie gospodarzem EHF European Men’s Handball Championship. W związku z tym że w rozgrywkach będzie uczestniczyć 16 najlepszych Europejskich Drużyn Narodowych, a wśród nich Mistrz Świata i Europy – Reprezentacja Francji – CCI France Pologne chciałaby zaprezentować swoim firmom unikalną okazję do networkingu ze swoimi partnerami biznesowymi w wyjątkowych przestrzeniach Hospitality Club.</p>

>

Polska Federacja Piłki Ręcznej razem z Sportfive, stworzyła Hospitality Club, aby zapewnić polskiemu i międzynarodowemu środowisku biznesowemu miejsce, gdzie będ? mogli nawi?zywać, budować i rozwijać relacje biznesowe i odkrywać prawdziwy potencjał biznesowych możliwości.  

Wyj?tkowe sale bankietowe, wspaniały catering i najlepsze dostępne na nadym obiekcie miejsca s? gwarancj? niezapomnianych chwil i prawdziwych sportowych emocji dla Państwa i Państwa gości.  

Jeżeli maja Państwo jakieś pytania odnośnie Official Hospitality Programme of MEN’s EHF EURO 2016™, mog? Państwo bezpośrednio kontaktować się z Sportfive, który jest oficjaln? agencj? sprzedaży w imieniu ZPRP, kontakt:

hospitality.pl(@)lagardere-se.com lub +48 22 622 94 87.

Więcej informacji o Official Hospitality Programme of MEN’s EHF EURO 2016™ znajd? Państwo tutaj:

www.zprp.pl/pakiety-korporacyjne

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!