Aktualności firm stowarzyszonych

Polka szefową praktyki Księgowości i Podatków na region CEE w TMF Group

Z początkiem września br. Maja Mandela dołączyła do zespołu TMF Group jako liderka praktyki Księgowości i Podatków na obszar Europy Centralnej i Środkowej (CEE) obejmujący Polskę, Czechy, Słowację, Ukrainę, Rosję i Kazachstan.

TMF Group jest czołową firmą świadczącą usługi biznesowe w zakresie administracji i zgodności dla firm w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego lub w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych. Z usług TMF Group korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity.

Rolą polskiej menedżerki jest zarządzanie jakością usług księgowych i podatkowych dostarczanych klientom, a także rozwój biznesu TMF w tym obszarze. Jest także odpowiedzialna za kierowanie zespołem ok. 300 osób w 6 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Blisko współpracuje z zespołem zarządzającym TMF Global w zakresie oferty produktowej i strategii biznesowej.

Maja Mandela pracuje w warszawskim biurze polskiego oddziału TMF Group, który zatrudnia blisko 500 ekspertów w Warszawie i Katowicach i jest jednym z największych oddziałów Grupy TMF w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Wcześniej, w latach 2003 – 2020, menedżerka była związana z firmą doradczą EY, gdzie jako partner w zespole Audytu i Doradztwa dla Instytucji Finansowych była odpowiedzialna za współpracę głównie z ubezpieczycielami, zarządzającymi aktywami i bankami w obszarze audytu oraz doradztwa w zakresie procesów finansowo-księgowych, wdrożeń nowych regulacji, a także doradztwa transakcyjnego.

Jest absolwentką studiów ekonomicznych na kierunku Metody Ilościowe i Systemy Informatyczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada tytuł Biegłego Rewidenta Polskiej Izby Biegłych Rewidentów (CPA).

***

O TMF Group

TMF Group jest czołową firmą świadczącą administracyjne usługi biznesowe dla firm, w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego lub w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych.

Z ponad 9,000 ekspertów, działających w ponad 80 lokalizacjach, jesteśmy jedyną firmą o zasięgu globalnym, która oferuje łącznie usługi powiernicze, sekretariatu korporacyjnego, księgowe i podatkowe oraz w zakresie kadr i płac, które mają kluczowy wpływ na sprawną działalność firm inwestujących i działających w wielu jurysdykcjach.

Wiemy, jak ułatwić dostęp do najbardziej atrakcyjnych rynków – bez znaczenia jak złożonych pod kątem prowadzenia biznesu – szybko, bezpiecznie i efektywnie.

To dlatego z naszych usług korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity.

Więcej: www.tmf-group.com

O TMF Group w Polsce i na Ukrainie

Zatrudniając blisko 500 ekspertów w biurach w Warszawie i Katowicach, TMF Polska jest jednym z największych oddziałów Grupy TMF w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). TMF Polska obsługuje ponad 800 polskich i międzynarodowych klientów. Ukraiński oddział Grupy zatrudnia 40 ekspertów pracujących na rzecz ponad 50 globalnych klientów. W obu oddziałach zespół TMF Group wspiera klientów w zakresie księgowości i podatków, obsługi kadrowo-płacowej oraz sekretariatu korporacyjnego.

Więcej: https://www.tmf-group.com/pl-pl/about-us/

Dalsze informacje:

Anna Przybysz

Senior Account Manager/Icon Strategies

a.przybysz(@)iconstrategies.pl / +48 609 373 155

Giampaolo Arghittu

External Communication Manager, TMF Group

+44 (0) 798 331 4989

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!