POLISH TECH DAY 2022

W ramach wydarzenia zapraszamy m.in. 15 czerwca 2022 do Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Paryżu.

Czym jest Polish Tech Day?

Stworzony w 2015 roku, Polish Tech Day jest jedną z najważniejszych konferencji technologicznych, a także największym projektem Fundacji PLUGin. Celem konferencji jest łączenie (connect), inspirowanie (inspire) oraz wzmacnianie (empower) członków społeczności polskiej diaspory innowacyjnej, by rozwijali nowatorskie biznesy technologiczne i mieli wpływ na wywieranie zmian na skalę globalną.

Podczas gdy pierwsze edycje miały miejsce w głównej siedzibie Google w Londynie, od 2020, operujemy w modelu hybrydowym. Gościliśmy już ponad 100 partnerów i sponsorów, w tym Google for Startups, BGK, Polaron, Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz różne ambasady, a także ponad 3000 uczestników, którzy czerpali inspirację od Natalii Hatalskiej, Kingsley Aikinsa, Marca Goodmana, Małgorzaty Bonikowskiej, Stefana Batorego i wielu innych!

PTD jest organizowany z pasją przez tuzin wolontariuszy z sześciu różnych krajów. Przyjmujemy w nasze szeregi każdego, kto jest zainteresowany naszym projektem, niezależnie od narodowości czy języka ojczystego, odzwierciedlając różnorodność diaspory.

POLISH TECH DAY 2022 - Łączymy się ze społecznością - Connect to the community

W tym roku, Polish Tech Day wraca do życia! Po dwóch latach jedynie spotkań online, nasza konferencja przechodzi na format online & na miejscu. W związku z tym, już w czerwcu, spotykamy się:

  • Online - 10 czerwca 2022 - Hopin,
  • Twarzą w twarz na spotkaniach dla społeczności polskiej i technologicznej:
    • 14 czerwca 2022, wtorek - Google Campus, Warszawa,
    • 15 czerwca 2022, środa - Ambasada RP - Hotel de Monaco, Paryż,
    • 16 czerwca 2022, czwartek - Eight Moorgate Club, Londyn.

Obydwa formaty wydarzenia będą miały miejsce w języku angielskim. Uczestnictwo jest darmowe (jednakże w przypadku spotkań fizycznych, osoby zainteresowane muszą się zarejestrować, jako że ilość miejsc jest ograniczona).

Tym razem, zanurzamy się w tematach na pograniczu “łączenia się” (“connect”) & “społeczności” (“community”) poprzez skupienie się na tematach diasporowych i społecznych, które są kluczowe dla naszej Fundacji, tematach technologicznych, które są szczególnie bliskie naszej corocznej konferencji, oraz łączeniu się ze społecznością, czego odzwierciedleniem są spotkania fizyczne.

Rejestracja:

Dowiedz się więcej

Nasze social media:

Nasza strona:

Sprawdź nagrania z zeszłorocznej konferencji na kanałach Spotify i YouTube Fundacji PLUGin.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!