Aktualności firm stowarzyszonych

Polak globalnym liderem audytu w TMF Group

Tomasz Dzięcioł objął stanowisko globalnego lidera Audytu Wewnętrznego (ang. Chief Audit Executive) w TMF Group. Jego działania obejmą ponad 120 oddziałów w 80 krajach tworzących struktury firmy na świecie. To kolejna globalna rola polskiego menedżera w TMF Group. Z początkiem roku stanowisko globalnego lidera praktyki Księgowości i Podatków, odpowiedzialnego za dostarczanie tych usług dla międzynarodowych klientów TMF Group objęła Dagmara Witt – Kuczyńska.

TMF Group jest czołową firmą świadczącą usługi biznesowe w zakresie administracji i zgodności dla firm w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego lub w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych. Z usług TMF Group korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity.

Tomasz Dzięcioł będzie zarządzał zespołem zlokalizowanym obecnie w Europie i Ameryce Południowej, a w przyszłości również w innych lokalizacjach Grupy TMF, w tym w Polsce. Jego kluczowymi zadaniami będzie wzmocnienie roli audytu wewnętrznego jako funkcji niezależnej oraz ugruntowanie roli audytu wewnętrznego, jako aktywnego, bieżącego doradcy dla organizacji w skali globalnej i partnera dla zarządzających głównymi usługami firmy, w zapewnieniu efektywnego zarządzania ryzykiem w ich obszarach.

Jako lider praktyki Audytu Wewnętrznego w TMF Group swoje zadania będzie realizował w warszawskim biurze polskiego oddziału TMF Group, który zatrudnia ponad 500 ekspertów w Warszawie i Katowicach i jest jednym z największych oddziałów Grupy TMF w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Doświadczenie w swoim obszarze zdobywał w strukturach Credit Suisse jako szef audytu na Polskę, a także w kierowniczych rolach audytowych w Citibank Europe plc, Citi Handlowy, a ostatnio w grupie Deutsche Telekom zajmując się obszarem ryzyka dla projektów chmurowych w instytucjach finansowych. Wcześniej był związany z BNP Paribas, DZ Bank oraz ING Bank.

Tomasz Dzięcioł posiada tytuł MBA uzyskany na Norwegian School of Economics. Jest też absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 ***

O TMF Group

TMF Group to wiodący dostawca kluczowych usług administracyjnych, który pomaga klientom inwestować i prowadzić bezpieczną działalność na całym świecie. Naszych 9100 ekspertów w 120 biurach zlokalizowanych w 85 jurysdykcjach na całym świecie obsługuje korporacje, instytucje finansowe, zarządza aktywami, zarówno klientów prywatnych, jak i firm rodzinnych, zapewniając kompleksowe połączenie usług księgowych, podatkowych, płacowych, administracji funduszami, zgodności z przepisami i zarządzania podmiotami niezbędnymi do osiągnięcia sukcesu biznesowego w skali globalnej.

Wiemy, jak szybko, bezpiecznie i skutecznie dotrzeć do najbardziej atrakcyjnych rynków na świecie. To dlatego współpracuje z nami ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz prawie połowa z 300 największych firm private equity.

Nasz unikalny, globalny model świadczenia usług, oparty na innowacyjnych platformach cyfrowych, oznacza, że możemy obsługiwać tak różne sektory jak rynki kapitałowe, private equity, nieruchomości, farmacja, energetyka czy technologia, a nasi lokalni eksperci zapewniają wsparcie na miejscu.

Więcej: www.tmf-group.com

O TMF Group w Polsce i na Ukrainie

Zatrudniając blisko 500 ekspertów w biurach w Warszawie i Katowicach, TMF Polska jest jednym z największych oddziałów Grupy TMF w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). TMF Polska obsługuje ponad 800 polskich i międzynarodowych klientów. Ukraiński oddział Grupy zatrudnia 40 ekspertów pracujących na rzecz ponad 50 globalnych klientów. W obu oddziałach zespół TMF Group wspiera klientów w zakresie księgowości i podatków, obsługi kadrowo-płacowej oraz sekretariatu korporacyjnego.

Więcej: https://www.tmf-group.com/pl-pl/about-us/

Dalsze informacje:

Anna Przybysz

Senior Account Manager/Icon Strategies

a.przybysz(@)iconstrategies.pl / +48 609 373 155

Giampaolo Arghittu

External Communication Manager, TMF Group

giampaolo.arghittu(@)tmf-group.com / +44 (0) 798 331 4989

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!