Partnerzy

Podziękowanie dla Entraide od Fundacji Tęczowy Dom

<p style="text-align: justify;"><strong>Fundacja Tęczowy Dom pragnie złożyć serdeczne podziękowanie Fundacji Entraide</strong> za zorganizowanie i przeprowadzenie w dniach 25 i 26 kwietnia  akcji „Biegnę dla Entraide” podczas Warszawskiego Maratonu Orlen. Uczestnicy marszobiegu na 10 km lub ORLEN Warsaw Maraton mogli dzięki Fundacji Entraide wesprzeć nasza Fundacje przyczyniając  się do  budowy ośrodka stałego pobytu i rehabilitacji dla osób niewidomych i słabowidzących Fundacji Tęczowy Dom.</p>

>

Jednocześnie Fundacja Teczowy Dom pragnie zaprosić Państwa na coroczny V już Piknik Integracyjny, który odbędzie się 14 czerwca (niedziela) w Pustelniku ul. Szkolna 16   nieopodal miejsca gdzie powstaje nasz Tęczowy Dom.

Piknik organizujemy wraz z Stowarzyszeniem Rozwoju Dziecka działaj?cym przy Zespole Szkół w Pustelniku (Gmina Stanisławów).

We wspaniałej atmosferze na świeżym powietrzu   będzie okazja do poznania naszych podopiecznych, przyjaciół i   partnerów oraz posmakowania regionalnej kuchni.

W Pikniku oprócz wielu innych atrakcji artystycznych i sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych   będzie można odbyć podróż po wioskach tematycznych w tym po wiosce Francuskiej.

Szczegółowy plan wydarzenia dostępny będzie na naszej stronie internetowej www.teczowydom.org

Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!