Juridique & Fiscalité

Podsumowanie działań Komitetu ds. Finansowo-Podatkowych 2022

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z IGCC zapraszają do zapoznania się z krótkim podsumowaniem działań Komitetu ds. Finansowo-Podatkowych.

Rok 2022 był przede wszystkim związany z analizowaniem przez Komitet zmian podatkowych wprowadzonych w 2021 roku w ramach tzw. Polskiego Ładu, a także dalszymi pracami w obszarze podatku u źródła (reforma z 2019 roku). Z uwagi na wyjątkową sytuację związana z wojną w Ukrainie, Komitet był również zaangażowany w wypracowywanie z Ministerstwem Finansów rozwiązań dotyczących efektywności podatkowej działań o charakterze dobroczynnym podejmowanych w tym okresie przed przedsiębiorców.

Poniżej odnajdą Państwo krótkie podsumowanie działań Komitetu w 2022 roku a także kluczowe tematy wokół których Komitet zamierza działać w 2023 roku. 

Do pobrania

Download PL__Komitet_finansowy_-_podsumowanie_2022_compressed-ok.pdf  (PDF • 1 MB) Download ENGL__Komitet_finansowy_-_podsumowanie_2022_compressed.pdf  (PDF • 1 MB) Download FR__Komitet_finansowy_-_podsumowanie_2022_compressed.pdf  (PDF • 1 MB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!