Zobacz także  •  Członkowie

Podaruj zdrowie w prezencie jako firma - dołącz wraz z CCIFP do akcji Lekarzy bez Granic

Jeżeli szukasz pomysłu na biznesowy prezent świąteczny, jesteś w dobry miejscu! Dołącz do akcji Lekarzy bez Granic, podaruj zdrowie w prezencie i pokaż społeczne zaangażowanie swojej firmy. 

Jak co roku CCIFP życzyć będzie swoim członkom i partnerom wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Jednak zamiast zakupu i wysyłki tradycyjnej kartki świątecznej, pragniemy wesprzeć akcję Lekarzy bez Granic „Podaruj zdrowie w prezencie” i przekazać zaoszczędzone środki jako darowiznę, aby ratować zdrowie i życie ludzi na świecie. Kartkę tradycyjną zastąpimy życzeniami w formie elektronicznej.

Serdecznie zachęcamy firmy skupione wokół CCIFP do pójścia w nasze ślady i dołączenia do akcji Lekarzy Bez Granic.

Z pomocą Twojej firmy Lekarze bez Granic będą mogli nieść medyczną pomoc humanitarną w ponad 70 krajach, w tym zapewnić m.in. konsultacje lekarskie i psychologiczne, leczenie niedożywienia u dzieci, opiekę okołoporodową dla mam i noworodków czy pilną pomoc medyczną w przypadku katastrof naturalnych.  

 

Prezent dla Lekarzy bez Granic to świetna alternatywa dla drukowanych kartek i prezentów dla partnerów biznesowych - wygodna i demonstrująca charytatywne zaangażowanie biznesu. 

 

Dołącz do akcji, odbierz specjalny pakiet komunikacyjny dla firm i w te święta nieś pomoc razem z Lekarzami bez Granic. 

 

Więcej o akcji: https://lekarze-bez-granic.pl/firmowy-prezent-2023/ 


O LEKARZACH BEZ GRANIC

Lekarze bez Granic to międzynarodowa, niezależna medyczna organizacja humanitarna prowadząca działania w ponad 70 krajach na świecie i niosąca pomoc humanitarną ofiarom konfliktów zbrojnych, epidemii i klęsk żywiołowych oraz społecznościom wykluczonym z dostępu do opieki zdrowotnej. W swoich działaniach Lekarze bez Granic kierują się etyką lekarską oraz zasadami bezstronności, niezależności i neutralności. W sytuacjach kryzysowych działają szybko, aby nieść niezbędną pomoc i ratować życie. W 1999 roku Lekarze bez Granic otrzymali Pokojową Nagrodę Nobla w uznaniu za działania humanitarne na kilku kontynentach.

Do pobrania

Download Ulotka_informacyjna_-_Firmowy_prezent_2023_Lekarze_bez_Granic.pdf  (PDF • 1 MB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!