Aktualności firm stowarzyszonych  •  Partnerzy

Po partnersku czy silną ręką? JAKI MODEL SZEFA NA OBECNE CZASY?

ZAPROSZENIE NA OSTATNIE JUŻ SPOTKANIE W WARSZAWSKIEJ ODSŁONIE CYKLU WYZWANIA LIDERA 2019

21 listopada, g. 8:30 - 11:30

Krajowa Izba Gospodarcza
ul. Trębacka 4 (sala nr 30), Warszawa

UDZIAŁ BEZPŁATNY
REJESTRACJA NA SPOTKANIE >>>


 

Każdy szef podejmuje próbę wyboru pomiędzy partnerskimi relacjami z ekipą, a utrzymaniem dystansu, który ułatwia zdecydowane zarządzanie, gdy tego wymaga sytuacja. Wybór nie sprowadza się do bycia „miękkim”, czy „twardym” - w grę wchodzi przecież osiągnięcie celu biznesowego, przy jednoczesnym utrzymaniu zaangażowania zespołu. Oznacza to niekiedy mniej lub bardziej karkołomne balansowanie pomiędzy jednym a drugim modelem zachowania. Na to trzeba jeszcze nałożyć kontekst sytuacji na rynku pracy, oczekiwania młodego pokolenia wobec pracodawcy, depczącą po piętach konkurencję i konieczność modyfikacji oferty, która zagwarantuje utrzymanie się na rynku i dalszy rozwój.

Jakim być więc szefem w tych czasach? Swoją wersję odpowiedzi na to pytanie przedstawi Philippe de Lapoyade, założyciel Interactifs, międzynarodowej firmy szkoleniowej o francuskich korzeniach.

Spotkanie będzie poprowadzone w języku francuskim w formie mini warsztatu. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na język polski.

Serdecznie zapraszamy!


UDZIAŁ BEZPŁATNY
REJESTRACJA NA SPOTKANIE >>>

Philippe de Lapoyade urodził się w 1952 roku w południowo-zachodniej Francji, w rodzinie o oficerskich tradycjach, która później zajęła się rolnictwem. Początkowo kształcił się w naukach przyrodniczych, ale niespodziewane sytuacje życiowe paradoksalnie skierowały jego karierę w stronę handlu, managementu i nauczania. Pracował 7 lat w firmie Coca-Cola, spędziwszy ten czas na negocjacjach z sieciami wielkiej dystrybucji, a także - już wtedy - na szkoleniach swoich zespołów.
Po wznowieniu studiów w celu pogłębienia wiedzy o marketingu, stworzył agencję doradztwa reklamowego, którą zarządzał przez 7 lat. Równolegle zostaje wykładowcą szkolnictwa wyższego w zakresie marketingu operacyjnego. Wreszcie, po dwóch latach przepracowanych w promocji nieruchomości, nabiera przekonania, że kompetencje relacyjne są dla przedsiębiorstw sprawą nadrzędną. W 1989 tworzy Interactifs.
Nasz gość, szef od kilku dekad, jest żywym przykładem tego, że można mocno oddziaływać w rozmowie, a przy tym być ujmującym i okazywać szacunek rozmówcy.

Organizator

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!