Aktualności firm stowarzyszonych

Paulina Kalinowska, Dyrektorem Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe

<p style="text-align: justify;" lang="fr-FR" align="justify">1 lipca br. Paulina Kalinowska dołączyła do zespołu Louvre Hotels Group jako Dyrektor Sprzedaży warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe. Na stanowisku zastąpiła Jacka Sikorskiego, obecnie dyrektora hotelu Golden Tulip Warsaw Airport, którego otwarcie już wkrótce.</p>

>

Z branż? hotelarsk? zwi?zana jest od 2006 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w obszarze MICE, najpierw jako Koordynator Sprzedaży MICE, a następnie Kierownik Handlowy MICE & Leisure w hotelu Novotel Warszawa Centrum oraz od 2013 roku jako MICE Manager Kluczowych Klientów dla całej grupy hotelowej ORBIS S.A. W kompleksie warszawskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Première Classe odpowiedzialna będzie za strategię sprzedaży i jej realizację.  

Cieszę się, że doł?czyłam do Louvre Hotels Group. Dzięki nowemu stanowisku będę mog? dalej rozwijać się zawodowo, szczególnie w obszarze kompetencji menedżerskich oraz mieć bezpośredni kontakt z klientami, co w swojej pracy zawsze bardzo cenię.”– mówi Paulina Kalinowska.  

Paulina Kalinowska jest absolwentk? Wyższej Szkoły Ekonomicznej, wydział Turystyka i Rekreacja.  

***

Louvre Hotels Group

Louvre Hotels Group wraz z Jing Jiang Louvre Azja s? liderem na międzynarodwym rynku hotelowym, z ponad 2 500 hotelami w 52 krajach świata. W portfolio posiadaj? szerok? gamę hoteli, od 1 do 5 gwiazdek z historycznymi markami Louvre Hotels Group: Première Classe, Kyriad, Campanile, Tulip Inn, Golden Tulip Royal Tulip, 5 markami sieci Sarovar w Indiach i 4 chińskimi markami:  Metropolo, Jin Jian Inn, Bestay, Goldmet Inn. Louvre Hotels Group jest spółk? zależn? Jin Jiang International Holdings Co., Ltd., jednej z największych grup hotelowych i turystycznych w Chinach.

www.louvrehotels.com

Biuro Prasowe Louvre Hotels Group
Paulina Rożenek (Warszawa) – 519  096 400 – paulina.rozenek@propublic.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!