Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Panattoni gra drugi sezon z Widzewem

Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, przedłużył umowę – w nadchodzącym sezonie Widzew Łódź będzie grał #ZawszeW13 ze swoim Strategicznym Sponsorem.

 

Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, przedłużył umowę – w nadchodzącym sezonie Widzew Łódź będzie grał #ZawszeW13 ze swoim Strategicznym Sponsorem.

- „Pierwszą współpracę z łódzkim klubem nawiązaliśmy wspierając Akademię Widzewa – co idealnie wpisało się w naszą strategię odpowiedzialnego prowadzenia biznesu. Od roku jesteśmy sponsorem pierwszej drużyny. Był to pełen emocji, drugi sezon Widzewa od awansu do Ekstraklasy, a powszechnie wiadomo, że ten drugi sezon jest najtrudniejszy. Tym bardziej jesteśmy dumni, że udało się zrealizować cele sportowe. Drużyna awansowała o 3 pozycje w tabeli, zdobyła więcej punktów, wygrała więcej meczów niż przed rokiem. Czy mamy apetyt na więcej? Oczywiście! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sukcesy – czy w biznesie, czy w sporcie – buduje się konsekwentną, wytrwałą pracą, dlatego wierzę w nasz wspólny projekt. Gramy razem dalej, #ZawszeW13!” – powiedział Robert Dobrzycki, CEO and co-owner of Panattoni Europe, UK, Middle East and India, który podczas niedawnej gali Widzewa został uhonorowany tytułem Biznesowej Osobowości Sezonu.

Umowa sponsorska między Widzewem Łódź a Panattoni została zawarta na rok. Podobnie jak w poprzednim sezonie obejmuje ekspozycję logo Panattoni w centralnym miejscu na koszulkach meczowych pierwszej drużyny Widzewa, a także na stadionie. Komunikaty promujące sponsora pojawią się w czasie meczów na bandach LED oraz w zapowiedziach spikera i oficjalnych mediach klubu.

Deweloper dołączył do grona partnerów Widzewa Łódź pod koniec 2021 roku, uzyskując tytuł Sponsora Strategicznego Akademii Widzewa. W 2023 roku został Sponsorem Strategicznym pierwszej drużyny. 

- „Wielokrotnie podkreślałem, że Panattoni to dla nas wyjątkowy partner, z którym chcemy budować przyszłość naszego Klubu. Współpraca z firmą oraz panem Robertem Dobrzyckim układa się bardzo dobrze i cieszę się, że możemy w Widzewie liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa o takiej skali oraz partnera z takim doświadczeniem w biznesie” - powiedział Michał Rydz, prezes Zarządu Widzew Łódź S.A.

Panattoni od początku swojej działalności w Łodzi i okolicach dostarczyło ponad 2,25 mln m kw. powierzchni, stwarzając platformę wzrostu dla setek firm i branż. - „Jako deweloper nieruchomości przemysłowych działamy już w całej Europie, w Indiach i na Bliskim Wschodzie, jednak historia Panattoni jest od samego początku nierozerwalnie związana z Łodzią. Jest to dla nas drugi co do wielkości rynek w kraju, a zaledwie 8 kilometrów od Serca Łodzi, stadionu Widzewa, zrealizowaliśmy Central European Logistics Hub, naszą największą inwestycję w Polsce, która przyciąga do regionu światowych liderów z wielu branż” – wyjaśnia Robert Dobrzycki.

Panattoni oferuje obiekty przemysłowe i magazynowe wraz z towarzyszącą im powierzchnią biurową. Jedną ze specjalizacji dewelopera są szyte na miarę inwestycje build-to-suit (BTS) - budowane na zamówienie klientów. W ramach portfolio ukończonych parków logistycznych posiada także powierzchnie do natychmiastowego wynajęcia w całej Polsce.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!