Aktualności firm stowarzyszonych

Otwarto pierwszą restaurację francuskiej sieci PAUL w Warszawie

<p style="text-align: justify;">Pierwsza w Polsce restauracja znanej i cenionej we Francji oraz na świecie sieci PAUL, została otwarta w dniu 22 lipca w budynku Warsaw Financial Center przy ul. Emilii Plater 53 w Warszawie.</p>

>

Restauracj? zarz?dza spółka LSTFP (LS Travel Foodservice Poland) należ?ca do grupy HDS Polska (100% udziałów w HDS Polska należy do francuskiej grupy Lagardere Travel Retail).

Francuska sieć restauracji PAUL została założona w 1889 roku w mieście o nazwie Croix, w pobliżu Lille, przez Charlemagne Mayot. Od przeszło 125 lat PAUL systematycznie otwiera nowe lokale i obecna jest dziś w 34 krajach. Swój ogromny międzynarodowy sukces PAUL zawdzięcza niew?tpliwie różnorodnej ofercie dań śniadaniowych, lunchowych i obiadowych. W każdej restauracji znaleźć można wytrawne i słodkie tarty, świeże kanapki i sałatki przygotowywane z wykorzystaniem lokalnych składników, a także francuskie wyroby piekarniczo-cukiernicze. Nie brakuje także szerokiego wyboru napoi zimnych i gor?cych oraz starannie wyselekcjonowanych alkoholi.

Mamy nadzieję, że miejsce, w którym klimat i smak Francji s? wyraźnie obecne zyska uznanie klientów. Zapraszamy!

[nggallery id=50]

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!