Izba

Organizujesz wydarzenie, szkolenie, seminarium? Zaproś pozostałych członków CCIFP!

CCIFP rusza z szeroką promocją wydarzeń i szkoleń organizowanych przez swoich członków, poprzez specjalną strefę na stronie i dedykowany newsletter.

Odpowiadając na potrzeby firm stowarzyszonych uruchamiamy nowe kanały promocji wydarzeń organizowanych przez naszych członków. Z miesiąca na miesiąc proponują Państwo coraz więcej inicjatyw i wydarzeń w formule on-line, dlatego też chcemy o nich jak najszerzej komunikować i umożliwić udział w nich naszym firmom stowarzyszonym. Nie zawsze jesteśmy bowiem w stanie zorganizować razem z Państwem dane spotkanie w ramach naszego Centrum Szkoleniowego. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną strefę na naszej stronie internetowej, w której znajdziecie zaproszenia do udziału w wydarzeniach organizowanych przez firmy. Dodatkowo, raz w tygodniu rozsyłać będziemy specjalny mailing z listą najbliższych wydarzeń. 

Zachęcamy do regularnego nadsyłania informacji o organizowanych przez Państwa spotkaniach!

W celu przesłania wydarzenia do naszej bazy, prosimy o wypełnienie formularza >>> (jeden formularz na jedno spotkanie), najlepiej w języku polskim i francuskim. W przypadku wypełnienia tylko jednej wersji językowej, materiał ukaże się jedynie po polsku lub po francusku. 

W celu umożliwienia równej promocji wszystkim firmom zapraszamy do nadsyłania maksymalnie 2 wydarzeń tygodniowo. Newsletter wysyłany będzie w każdą środę i znajdą się w nim wydarzenia nadesłane najpóźniej do poniedziałku (do końca dnia). 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA WYDARZENIA >>>

Wypełnione formularze >>> proszę przesyłać na adres: mariusz.kielich(@)ccifp.pl

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji: Mariusz Kielich, mariusz.kielich(@)ccifp.pl, tel 507 121 269.

***

Jeśli potrzebujecie wsparcia w organizacji wydarzenia i chcecie skorzystać z naszych rozwiązań i działań handlowych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą >>>

Pamiętajcie również o salach w siedzibie CCIFP, które doskonale nadają się do organizacji debat, czy spotkań on-line. Więcej informacji >>>

 

Do pobrania

Download Formularz_zgloszenia_wydarzenia_formulaire.docx  (DOCX • 184 KB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!