Aktualności firm stowarzyszonych

Ogólnopolskie badanie kompetencji rad nadzorczych – podziel się swoją opinią w ankiecie

<p style="text-align: justify;"><span style="font-family: Trebuchet MS,sans-serif;">Według statystyk w polskich radach nadzorczych spółek giełdowych niezmiennie zasiadają ekonomiści, inżynierowie i prawnicy. Dzisiejsze rady dbają bardziej niż kiedykolwiek o dobór właściwych kompetencji i doświadczenia po to, by działać efektywnie, sprostać dzisiejszym niełatwym wyzwaniom biznesowym i spełniać oczekiwania udziałowców. <strong>Jak wygląda zestaw kompetencji, których harmonijna kompozycja tworzy skuteczną, profesjonalną i wartościową dla właścicieli i akcjonariuszy radę nadzorczą</strong><em>? </em></span></p>

>

Zapraszamy właścicieli, inwestorów, zarz?dzaj?cych oraz członków rad nadzorczych spółek giełdowych do wzięcia udziału w Ogólnopolskim badaniu kompetencji rad nadzorczych. Wyniki ankiety zostan? opublikowane w raporcie Rady Nadzorcze 2016. Trendy i kierunki zmian, którego egzemplarz zostanie przekazany respondentom na wskazany przez nich adres.

Państwa punkt widzenia jest dla nas niezwykle cenny, dlatego z góry dziękujemy za poświęcony czas i zachęcamy do wypełnienia ankiety (link www.pwc.pl/badanieradnadzorczych) oraz podzielenia się swoimi obserwacjami.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!