Podsumowanie wydarzeń

Odbyło się kolejne Krakowskie Rendez-Vous Biznesu!

>

W środę  23 czerwca  odbyło się już II  Krakowskie Rendez-Vous Biznesu  zorganizowane we współpracy z naszym Regionalnym Reprezentantem Julienem Hallier oraz Muzeum Narodowym w Krakowie.  Spotkanie, które odbyło się w nowo otwartym Pawilonie Józefa Czapskiego i zgromadziło  aż 55 przedstawicieli polsko-francuskiej społeczności biznesowej i instytucjonalnej.

Beata Górska – Nieć i Magdalena Ujejska – Turek z  Centrum Business in Małopolska  (CeBiM)  przedstawiły uczestnikom możliwościami korzystania z pakietu zachęt inwestycyjnych. Zachęciły także do korzystania z systemu wsparcia działań eksportowych.  

Potwierdzeniem efektywności działań CeBiM była prezentacja  Sébastiena Fonta, Dyrektora Zarz?dzaj?cego zakładu produkcyjnego Sopem w Niepołomicach, nalęż?cego do francuskiej  grupy Somfy. Uczestnicy spotkania poznali drogę firmy do sukcesu oraz zapoznali się z formami pomocy, które francuska grupa Somfy otrzymała od regionu.

Dzięki uprzejmości gospodarzy spotkania, uczestnicy mogli zwiedzić Muzeum im. Emeryka Hutten-Czapskiego oraz najnowszy  Pawilon Józefa Czapskiego.  

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Partnerom spotkania:  


Dziękujemy także Partnerom, którzy wsparli nas podczas loterii wizytówkowej:  

AIR FRANCE KLM

EUROPCAR

5ESENCJA

NOVOTEL KRAKÓW CENTRUM

NOVOTEL KRAKÓW CITY WEST

SHERATON GRAND KRAKOW

Następne spotkanie w Krakowie - Speed Business Meeting współorganizowany wraz z innymi Izbami handlowymi, odbędzie się w środę 27-go września w Starej Zajezdni. Szczegóły wkrótce!  

Pozostajemy do Państwa dyspozycji:

Monika Śniecińska  monika.sniecinska(@)ccifp.pl

Julien Hallier julien.hallier@ccifp.pl

[nggallery id=80]

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!