Partnerzy

Obecność CCIFP podczas Impact'21: Nagrania z rozmów z udziałem Moniki Constant

W dniach 12-13 maja 2021 r. odbyła się konferencja Impact'21 CEE z udziałem blisko 300 mówców, ekspertów, dziennikarzy i decydentów, którzy podczas paneli tematycznych i wystąpień zabrali głos na ważne aktualne tematy z obszaru energetyki, zrównoważonego rozwoju, polityki inkluzywnej, zdrowia, finansów i wielu innych. 


Francuskich inwestorów w Polsce reprezentowała podczas wydarzenia Monika Constant, dyrektor generalna CCIFP, dołączając do debaty o wpływie technologii na zieloną rewolucję (dyskusja moderowana przez Pawła Oksanowicza, w której udział wzięli również Dr. Ewa Łabno-Falęcka (Mercedes-Benz Polska), Adam Ogrodnik (Urząd Dozoru Technicznego), Waldemar Buda (Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej) i Wojciech Racięcki (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju), oraz moderując rozmowę o Trójkącie Weimarskim Kobiet - o tym jak wykorzystać wzajemne doświadczenia do promocji kobiet w biznesie i nauce rozmawiały Ewa Łabno-Falęcka z Mercedes-Benz Polska i Aleksandra Hartman z L'Oreal Polska.

Debata o wpływie technologii na zieloną rewolucję

Rozmowa "Trójkąt Weimarski kobiet - jak wykorzystać wzajemne doświadczenia"


Zachęcamy również do wysłuchania wystąpienia Keynote "Transformacja 2050 – wyzwania i trendy", które wygłosił Kacper Nosarzewski, 4CF

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!