Aktualności firm stowarzyszonych

Nowy Dyrektor w zespole Doradztwa Podatkowego w Polsce!

<p style="text-align: justify;">Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w sierpniu 2018 roku do zespołu Accace Advisory dołączył Piotr Zając. Będzie on odpowiedzialny za rozwój i funkcjonowanie Działu Doradztwa Podatkowego w Polsce.</p>

>

Piotr Zaj?c jest doradc? podatkowym, który swoj? karierę zawodow? rozpoczynał w firmie z tzw. Wielkiej Czwórki, późniejsze doświadczenie zdobywał w jednej z bardziej rozpoznawalnych międzynarodowych firm doradczych. Jego specjalizacja obejmuje sektor nieruchomości zarówno w zakresie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Piotr posiada również bardzo szerokie doświadczenie w obszarze doradztwa transakcyjnego oraz due diligence. Doradzał Klientom przy jednych z największych transakcji w 2016 i 2017 roku na polskim rynku nieruchomości.

Istotnym obszarem specjalizacji Piotra jest doradztwo w zakresie transakcji z podmiotami powi?zanymi oraz dokumentacja cen transferowych (transfer pricing). Jest autorem licznych publikacji oraz wykładowc? i trenerem na szkoleniach, warsztatach organizowanych dla klientów. Ukończył Prawo na Uniwersytecie Warmińsko–Mazurskim w Olsztynie.

Kontakt:
Piotr Zaj?c
Tax Director

E-mail:  Piotr.Zajac(@)accace.com
Tel.:  +48 223 132 950

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!