Aktualności firm stowarzyszonych

Nowy counsel w zespole energetycznym kancelarii Dentons

<p style="text-align: justify;">Radca prawny Tomasz Janas dołączył do warszawskiego zespołu energetyki i zasobów naturalnych kancelarii Dentons jako counsel. Przedtem kierował zespołem energetyki i ochrony środowiska w warszawskim biurze Clifford Chance.</p>

>

Tomasz ma ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz klientów działaj?cych w sektorze energetycznym zarówno w energetyce konwencjonalnej, jak i odnawialnej. W swojej praktyce koncentruje się przede wszystkim na kwestiach regulacyjnych, M&A, procesach prywatyzacji oraz wybranych aspektach finansowania przedsięwzięć w sektorze energetycznym.
Tomasz Janas jest rekomendowany w dziedzinie energetyki przez międzynarodowe rankingi prawnicze Chambers Europe 2013 oraz The Legal 500 EMEA 2013. Jest autorem licznych artykułów w Rzeczpospolitej, Pulsie Biznesu, Dzienniku Gazecie Prawnej.
Warszawski zespół energetyczny Dentons obsługuje kluczowe spółki sektora energetycznego w Polsce od roku 1993. Świadczy usługi doradztwa dotycz?ce kwestii regulacyjnych, transakcyjnych, handlowych oraz sporów na rzecz operatorów systemów przesyłowych i dystrybucyjnych energii elektrycznej i gazu, wytwórców oraz spółek obrotu, w tym importerów gazu. Prawnicy zespołu posiadaj? ugruntowane doświadczenie w problematyce transgranicznej, rynków regulowanych, a także w przygotowaniu i prowadzeniu inwestycji infrastrukturalnych.

O Dentons
Dentons to globalna firma prawnicza, utworzona przez renomowane kancelarie Salans, FMC oraz SNR Denton. Zespół Dentons liczy blisko 2600 prawników w 75 biurach w ponad 50 krajach – w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Azji Środkowej, Chinach i Afryce.
Biuro Dentons w Warszawie to największa firma prawnicza w Polsce. Przez ponad 20 lat braliśmy udział w największych na rynku transakcjach, projektach i postępowaniach jako Salans, a od kwietnia 2013 r. pracujemy dla klientów pod nazw? Dentons, aktywnie uczestnicz?c w budowie nowego, globalnego lidera na rynku usług doradztwa prawnego.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Wirtualne TARGI PRACY UKSW

Wydarzenie UNIWERSYTECKIE zorganizowane jako nieformalne spotkania studentów i absolwentów z przedstawicielami firm i instytucji tzw. "Recruitment...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!