Aktualności firm stowarzyszonych

Nowi partnerzy zarządzający z Polski i Francji w zarządzie Rödl & Partner

Rödl & Partner dokonuje zmiany w gronie swoich partnerów zarządzających. Od 1 stycznia 2020 r. Renata Kabas-Komorniczak i Nicola Lohrey zostały członkami zarządu.

W składzie powiększonego zarządu Rödl & Partner znajdują się następujące osoby: prof. dr. Christian Rödl, prof. dr. Peter Bömelburg, dr. José Campos Nave, Renata Kabas-Komorniczak, Nicola Lohrey, Martin Wambach, dr. Hans Weggenmann. Wolfgang Kraus - partner zarządzający z końcem 2019 roku, po 37 latach pełnej sukcesów pracy dla Rödl & Partner przeszedł na emeryturę.

 

Renata Kabas-Komorniczak rozpoczęła pracę w Rödl & Partner we wrześniu 2004 r. Jest współodpowiedzialna za business process outsourcing w Polsce i pełni funkcję kierownika oddziałów w Warszawie oraz Gdańsku.

Nicola Lohrey jest w Rödl & Partner od marca 2015 r. i kieruje działalnością we Francji.


Bardzo się cieszymy, że na te ważne stanowiska mogliśmy powołać osoby z naszego grona. Obie Koleżanki rozumieją naszą kulturę działania i wcielają ją w życie we wzorowy sposób. W związku ze zmianami personalnymi, następują też zmiany w zakresie kompetencji globalnych. Nasza płaska hierarchia pozostaje utrzymana - wyjaśnia Christian Rödl, Prezes Zarządu Rödl & Partner.

Rödl & Partner to proaktywny opiekun średniej wielkości przedsiębiorstw, będących liderami na rynkach światowych. To międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, business process outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Obecna jest w 50 krajach w 111 biurach. Na rynku polskim funkcjonuje od 28 lat, doradzając firmom z różnych branż i segmentów.


 

KONTAKT DLA MEDIÓW

Anna Śliwińska
T: +48 22 696 28 00
M: +48 602 380 276

anna.sliwinska(@)roedl.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!