Podsumowanie wydarzeń  •  Izba

Nowe biuro CCIFP oficjalnie otwarte

W poniedziałkowy wieczór 16 września, do nowego biura Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej przybyło prawie 140 gości, a wśród nich Ambasador Francji w Polsce, Prezesi takich firm jak Orange, Auchan, Carrefour, dziennikarze i reprezentanci firm stowarzyszonych w CCIFP. Okazją do świętowania było oficjalne otwarcie nowej siedziby Izby zlokalizowanej w Alejach Jerozolimskich 93, w nowoczesnym biurowcu Nowogrodzka Square wybudowanym przez firmę Yareal.

Goście mieli okazję zobaczyć nowocześnie urządzone sale, które specjalnie na ten wieczór zyskały nową oprawę wizualną. Spotkanie otworzył Prezes CCIFP, Pan Jean François Fallacher, który przypomniał o jubileuszu Izby, a także opowiedział o jej usługach. Nowa przestrzeń będzie bowiem dostępna również dla firm stowarzyszonych, które mogą organizować własne seminaria, spotkania, czy eventy w jednej z trzech sal, które można w razie potrzeby połączyć w jedną, dużą przestrzeń konferencyjną. Prezes mówił również o otwarciu nowego inkubatora biznesu Le Booster, który oferuje usługi wynajmu biur, wyszukiwania partnerów na rynkach zagranicznych, organizuje misje handlowe, wspiera w rekrutacji i prowadzeniu spraw kadrowych, jak również odzyskuje VAT dla firm. Przypomniał przy tym o nowej stronie internetowej, a także zachęcił do śledzenia aktywności CCIFP w mediach społecznościowych. Po nim głos zabrał Ambasador Francji w Polsce, Pan Pierre Levy, który z końcem września kończy swoją misję w Polsce. Dziękował on za zaangażowanie CCIFP w rozwój polsko-francuskich relacji i życzył sukcesów w nowej siedzibie. Na koniec głos zabrał Eric Dapoigny, Prezes firmy Yareal, która była partnerem wieczoru.

Po części oficjalnej goście mogli zwiedzić wszystkie pomieszczenia nowego biura Izby, a także porozmawiać o dalszych planach z członkami Zarządu CCIFP, jak również wymienić się wizytówkami z pozostałymi gośćmi. 

Wszystkich, którzy nie mogli być z nami w ten wieczór zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nasze nowe wnętrza, jak również do zapoznania się z ofertą wynajmu biur i sal konferencyjnych.

 

PARTNER GŁÓWNY WYDARZENIA

PARTNER WYDARZENIA

PARTNERZY LOTERII

Do pobrania

Download Oferta_Wynajem_Sal_Konferencyjnych_CCIFP.pdf  (PDF • 6 MB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!