Izba

Nowa siedziba CCIFP!

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 lipca br. Francusko-Polska Izba Gospodarcza zmieniła swoją siedzibę, przenosząc swoje biuro na IV. piętro nowoczesnego biurowca Nowogrodzka Square, zlokalizowanego pomiędzy ulicami Nowogrodzką a Alejami Jerozolimskimi w Warszawie.

Nowy adres CCIFP od 1.07.2019:

Nowogrodzka Square

Al. Jerozolimskie 93

02-001 Warszawa

CCIFP rozwija się w ostatnich latach coraz dynamiczniej – organizowanych jest w siedzibie Izby coraz więcej spotkań, rośnie liczba odwiedzających nas gości, a my chcielibyśmy proponować jeszcze więcej działań i rozmaitych aktywności. Dlatego wspólnie z Zarządem i Radą Izby podjęliśmy decyzję o znalezieniu innego lokalu biurowego, który odpowiadałby zarówno potrzebom naszym, naszych firm stowarzyszonych, jak i korzystającym z przestrzeni CCIFP przedsiębiorcom i kursantom.

Budynek zaprojektowany i wybudowany został przez firmę Yareal, dewelopera działającego na polskim rynku nieruchomości od prawie 15 lat, należącego także do grona firm stowarzyszonych CCIFP.

Nowe biuro CCIFP rozmieszczone jest na powierzchni 450 mkw., oferując większe możliwości przestrzenne przy okazji organizowanych spotkań czy szkoleń, na potrzeby których zaprojektowane zostały aż 3 odrębne sale konferencyjne. W ofercie CCIFP pozostaje ponadto nadal możliwość korzystania z inkubatora – przestrzeni dla przedsiębiorców we współdzielonym biurze.

Projekt budynku zakłada maksymalnie efektywne wykorzystanie powierzchni biurowej wykonanej z myślą o zachowaniu standardów ekologicznych, jednocześnie proponując obiekt przyjazny i komfortowy dla pracowników i gości. Deweloper nagrodzony został prestiżowym certyfikatem BREEAM przyznany z oceną Excellent za zachowanie wymogów środowiskowych w konstrukcji biurowca. Przeniesienie siedziby do nowego, bardziej ekologicznego biura ponadto doskonale wpisuje się w realizację zobowiązań Zero Waste, których CCIFP podjęło się w zeszłym roku.  

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!