Aktualności firm stowarzyszonych

Nowa nazwa, nowe logo, nowa strona! Zapraszamy!

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nową stronę internetową www.gemra.pl. Chcieliśmy zbudować żywy, nowoczesny wizerunek dla firmy z bogatym doświadczeniem, ambitnie patrzącej w przyszłość. Założenia te towarzyszyły pracom nad nowym serwisem internetowym, który dziś oddajemy w Wasze ręce.

Jasne, czytelne strony, prosta struktura, intuicyjne przeglądanie.

Zebraliśmy najistotniejsze informacje o naszej pracy, ludziach budujących sukces firmy, osiągnięciach, z których jesteśmy najbardziej dumni oraz o naszych usługach. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia tej ważnej sekcji. Odkryjecie w niej Państwo, w czym jeszcze możemy być pomocni.

Nowa strona stworzona została na bazie nowej, dynamicznej identyfikacji wizualnej i nowego logo. Kolory identyfikacji zostały dobrane do poszczególnych działów serwisu.

Serwis internetowy był jednym z elementów szerzej zakrojonych prac nad nowym wizerunkiem naszego biura.

Zmieniliśmy nazwę handlową, która pełniej odzwierciedla zakres naszych usług. Chcieliśmy stworzyć adekwatne logo i identyfikację wizualną, która podkreśli wysokie standardy naszej pracy.

„Logo GEMRA tłumaczenia specjalistyczne zbudowane jest na astronomicznym znaku naszej planety. Reprezentuje międzynarodowy zasięg oraz otwartość firmy na świat. Identyfikacja firmy jest dynamiczna i pozwala na adaptacje. Symbolizuje firmę dbającą o jakość i profesjonalizm, ale również nieobawiającą się nowych wyzwań zmieniającego się świata” - tak o swym projekcie mówi jego autorka, absolwentka grafiki na University of the Arts London, specjalizująca się w brandingu, Dominika Gemra.

Ponadto zaistnieliśmy w mediach społecznościowych.

Od kilku miesięcy funkcjonuje profil GEMRA tłumaczenia specjalistyczne na portalu biznesowym LinkedIn oraz na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszych stron. Tworzymy je z myślą o Państwu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!