Aktualności firm stowarzyszonych

Nowa inwestycja w Warszawie - Grzybowska 43

<p style="text-align: justify;">W dniu 17.11.2014 r. KARMAR S.A. podpisał z firmą WISHER ENTERPRISE kontrakt na generalne wykonawstwo budynku biurowego, który zlokalizowany będzie w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 43. Od czerwca bieżącego roku trwała realizacja części podziemnej obiektu, również prowadzona przez spółkę KARMAR.</p>

>

W ramach umowy powstanie trzynaście kondygnacji nadziemnych o powierzchni całkowitej 19 733 m2. Zakres prac obejmuje wykonanie robot konstrukcyjnych, wykończeniowych, instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz zagospodarowanie terenu. Ponadto po stronie KARMAR S.A. jest uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Zakończenie realizacji przewidziano na I kwartał 2016 r.

To już kolejny kontrakt realizowany przez KARMAR S.A. na zlecenie tego Inwestora. Pierwszym zadaniem była realizacja kompleksu hotelowo-biurowego “Silver Tower Center” we Wrocławiu przy pl. Konstytucji 3 Maja.

Inwestor - Wisher Enterprise Sp. z o.o.

Architekt - Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

Istniej?cy od ponad dwudziestu lat KARMAR S.A. jest jedn? z czołowych firm budowlanych w Polsce, działaj?c? w strukturach Bouygues Construction – jednego ze światowych liderow w budownictwie i property development. Oferujemy kompleksow? obsługę realizowanych projektów – od etapu projektowania po wykonawstwo, we wszelkich aspektach: finansowych, prawnych i organizacyjnych.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Wirtualne TARGI PRACY UKSW

Wydarzenie UNIWERSYTECKIE zorganizowane jako nieformalne spotkania studentów i absolwentów z przedstawicielami firm i instytucji tzw. "Recruitment...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!