Aktualności firm stowarzyszonych

Novo Nordisk kolejnym najemcą The Park Warsaw

<p style="text-align: justify;">Nowoczesny kompleks biurowy The Park Warsaw zyskał nowego najemcę. Novo Nordisk, znana duńska firma z sektora medycznego, zajmie biuro o łącznej powierzchni 1830 mkw. Przy wyborze nowej lokalizacji z najemcą współpracowała międzynarodowa firma doradcza Cushman &amp; Wakefield.</p>

>

The Park Warsaw to warszawski kompleks 10 biurowców klasy A, oferuj?cy 110 000 mkw. powierzchni najmu. Projekt może pochwalić się wysokim standardem oraz certyfikatem BREEAM z ocen? Excellent. Inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu lotniska i istotnych arterii komunikacyjnych Warszawy – ul.  Hynka/Łopuszańskiej i Al. Krakowskiej.

– The Park Warsaw to jedna z najbardziej nowoczesnych inwestycji biurowych w Warszawie.  Na terenie kampusu pracownicy mog? znaleźć kantynę, sklep, kawiarnię, bankomat, a niedługo otwiera się również fitness klub i przedszkole. Jest to doskonały przykład realizacji, w której oprócz zastosowania elementów zieleni i innych, najnowszych trendów w projektowaniu biur, zadbano także o komfort użytkownika. Jestem przekonany, że zarówno firma Novo Nordisk, jak i inni najemcy tego kompleksu, będ? bardzo zadowoleni ze swojego wyboru    powiedział  Daniel Kłosowski, Starszy Negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych, Cushman & Wakefield.

Novo Nordisk to globalna firma farmaceutyczna z 95-letnim doświadczeniem w rozwoju innowacji, a także lider w leczeniu cukrzycy. Spółka zajmuje również czołow? pozycję w leczeniu hemofilii, terapii hormonem wzrostu i hormonalnej terapii zastępczej. Novo Nordisk z siedzib? w Danii, zatrudnia ponad 43 100 pracowników w 79 krajach, a jej produkty dostępne s? na ponad 170 rynkach. Novo Nordisk jest firm? notowan? na giełdzie NASDAQ Copenhagen (Novo-B). Akcje ADR notowane s? na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NVO).

***

O Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiod?c? na świecie firm? doradcz? świadcz?c? usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należ? zarz?dzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji na stronie  www.cushmanwakefield.pl  oraz na Twitterze:  @CushWakeCE

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!