Aktualności firm stowarzyszonych

New Tech Trends 2019

Konferencja „New Tech Trends 2019 – inteligentne miasta, inteligentny biznes i ich wpływ na środowisko naturalne” ma charakter naukowo-biznesowy. Celem wydarzenia będzie próba udzielenia odpowiedzi na pytanie czy i jak nowe technologie mogą zostać wykorzystane do rozwiązania problemów środowiskowych i w efekcie przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego?

W dniu 6 czerwca 2019 roku przeprowadzimy dyskusję na temat technologii, które zmieniają świat, ze szczególnym uwzględnieniem ich wpływu na naszą planetę i środowisko. Rozwój technologiczny ma ogromny wpływ na stan gospodarki, jakość pracy, życia w mieście, kulturę oraz warunki środowiskowe. Inteligentne rozwiązania, w tym upowszechniający się Internet rzeczy, pomagają usprawniać procesy biznesowe, poprawić jakość obsługi klienta oraz wyeliminować niepotrzebne koszty. Największy potencjał do ich stosowania mają obecnie miasta. Czy nowe technologie mogą znacząco przyczynić się do ochrony środowiska i ograniczenia zmian klimatycznych? Czy dzisiejszy poziom technologii pozwala na poprawę komfortu życia oraz redukcję zanieczyszczeń? Jakie są największe przeszkody w rozwoju polskich miast? Podczas dyskusji omówione zostaną przykłady wykorzystania nowych technologii na rzecz środowiska, które już teraz są wdrażane w miastach zarówno w Polsce jak i na świecie.

Organizatorem konferencji jest Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelnia Łazarskiego: studia podyplomowe Prawo Ochrony Środowiska oraz studia podyplomowe Prawo w Biznesie Nowych Technologii, które w ramach IV edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunku Studiów „Studia z Przyszłością 2019” nagrodzone zostały certyfikatem akredytacyjnym „Studia z Przyszłością” oraz Certyfikatem Nadzwyczajnym „Lider Jakości Kształcenia”.  

Data: 06.06.2019
Godzina: 9.30 – 13.30
Miejsce: Aula 130 (im. prof. Wiesława Chrzanowskiego) I piętro, sektor C - Uczelnia Łazarskiego 
Wstęp wolny! 

Konferencja adresowana jest do:

  • managerów przedsiębiorstw zainteresowanych tematyką nowych technologii oraz ochroną środowiska,
  • managerów przedsiębiorstw informatycznych i technologicznych,
  • właścicieli i managerów innowacyjnych spółek technologicznych,
  • osób zarządzających projektami, pracowników instytucji prywatnych i publicznych oraz samorządowych odpowiedzialnych za obszar nowych technologii,
  • prawników wewnętrznych przedsiębiorstw z sektorów zainteresowanych nowymi technologiami oraz ochroną środowiska;
  • adwokatów i radców prawnych, pracowników naukowych zainteresowanych tematyką nowych technologii oraz ochroną środowiska,
  • pasjonatów nowych technologii, smart cities oraz CSR. 

WIĘCEJ INFORMACJI >>> 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!