Podsumowanie wydarzeń

Networking w kobiecym wydaniu

<p style="text-align: justify;">Majowy Klub Kobiecego Biznesu przy CCIFP odbył się we francuskiej restauracji Bistro Rozbrat i zgromadził ponad 30 Pań. Celem Klubu jest wspieranie kobiet biznesu, pracujących w firmach zrzeszonych w CCIFP, w ich rozwoju. Spotkanie poświęcone było networkingowi, bowiem, jak wynika z badań, kontakty w biznesie są nie do przecenienia, a kobiety często o tym aspekcie zapominają.  Tym razem wymiana wizytówek i prezentacja działalności reprezentowanych firm trwała bardzo długo.</p>

>

Atmosferę rozgrzał Alain Budzyk, właściciel Bistro Rozbrat, który zaprezentował trzy naturalne wina bio z własnego składu, mieszcz?cego się przy restauracji. S? to wina produkowane w sposób naturalny, bez użycia jakichkolwiek dodatków chemicznych, najczęściej przez niewielkie, rodzinne winnice i dostępne w Polsce jedynie poprzez restaurację i sklep Bistro Rozbrat.

Następnym etapem był Speed Business Meeting, czyli wymiana wizytówek i prezentacja działalności oraz potrzeb firm.  

Na koniec wszystkie panie degustowały chleb i bagietki wypiekane z francuskiej m?ki przez piekarnię Aromat w Warszawie, a następnie pan Homar, nowo otwarty dystrybutor owoców morza w Polsce, zaprosił nas do degustacji świeżych ostryg z zatoki Saint Michel we Francji.

Kolejne spotkanie Klubu Kobiecego Biznesu w języku polskim już 24 czerwca 2015.

[nggallery id=41]

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!