Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Nawet 8 proc. na Lokacie Powitalnej dla nowych klientów w Credit Agricole

Bank Credit Agricole wraca z ofertą Lokaty Powitalnej z podwyższonym oprocentowaniem. Już od dzisiaj klienci, którzy otworzą konto w Credit Agricole mogą skorzystać ze specjalnej oferty i założyć lokatę na 8 proc.  Promocja potrwa do 29 marca br.

 

 

Od 1 marca  klienci, którzy otworzą w Credit Agricole jedno z kont: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie VIP lub Konto dla Ciebie MOVE! będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty 180-dniowej Lokaty Powitalnej na 8 proc. Wystarczy, że przez cały czas trwania lokaty utrzymają zgodę na oferty marketingowe oraz w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty: przynajmniej raz zalogują się do aplikacji CA24 Mobile i co najmniej dziesięć razy zapłacą BLIKIEM lub kartą do konta.

 

- Chcemy zachęcić klientów do aktywnego zarządzania swoimi oszczędnościami, dlatego wychodzimy z ofertą, która wyróżnia się na rynku i pozwala wypracować konkretny zysk – mówi Hanna Niemiec-Kłak, manager Zespołu Produktów Oszczędnościowych.

 

Można otworzyć tylko jedną lokatę w ciągu 14 dni po otwarciu konta – w placówce banku lub w aplikacji CA24 Mobile. Na lokatę można wpłacić od 1 tys. zł do 25 tys. zł. Z oferty nie mogą korzystać klienci, którzy nie mieli konta osobistego w Credit Agricole w ostatnich dwóch latach.

 

 

 

 

 

********

Dodatkowych informacji dla mediów udziela:

Przemysław Przybylski

Rzecznik Prasowy Credit Agricole

tel. +48 519 019 041

e-mail: prprzybylski@credit-agricole.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!