COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi

Nauka języka polskiego w czasie pandemii możliwa z Lingua Polonica!

Zapraszamy wszystkich expatów na zajęcia z języka polskiego.

Jesteśmy szkołą języka polskiego z siedzibą w Warszawie.  Specjalizujemy się w kursach dla biznesu i dyplomacji. Dzięki autorskiej metodzie nauczania, wykwalifikowanej kadrze i odpowiednio dobranym materiałom, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie nauczyć języka polskiego.

Nasi klienci szybko zaczynają posługiwać się językiem, a pozyskana wiedza pozwala im radzić sobie podczas realizowania zadań zawodowych oraz w życiu codziennym. Cechuje nas elastyczne podejście do organizowania zajęć lekcyjnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb, możliwości i oczekiwań naszych klientów.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, wciąż podnoszącą swoje kompetencje, własną metodę nauczania oraz materiały dydaktyczne. Dzięki temu, już od dwudziestu lat owocnie współpracujemy z ambasadami, dużymi korporacjami, firmami i międzynarodowymi stowarzyszeniami.

Swoje zadowolenie wyraża również wielu klientów indywidualnych, którzy odbyli u nas swoje kursy. Liczne pozytywne opinie dotyczące Szkoły języka polskiego - Lingua Polonica, potwierdza szereg rekomendacji, które można znaleźć na stronie internetowej szkoły oraz w serwisie google.

Bezpieczne spotkania międzynarodowe w dobie ogólnoświatowej kwarantanny?
Z nami wszystko jest możliwe! Nie marnuj czasu - zapoznaj się z naszą ofertą i zdobądź umiejętności, które będą przydatne nie tylko w dobie kryzysu. Lingua Polonica to szkoła języka polskiego, która dostosuje się do Twoich potrzeb. Skorzystaj z oferty on-line lub skontaktuj się z nami. Zapraszamy na: www.linguapolonica.com.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!