Aktualności firm stowarzyszonych

Naładuj samochód elektryczny podczas zakupów!

W Polsce systematycznie rośnie liczba samochodów elektrycznych, powiększa się również sieć ładowarek tych pojazdów. Przed galeriami i centrami handlowymi należącymi do Ceetrus Polska działa 18 nowoczesnych urządzeń dostępnych dla kierowców przez całą dobę.

Działania na rzecz ograniczenia śladu węglowego są jednym z kluczowych filarów strategii CSR firmy Ceetrus – Carbon Neutral, Territory Positive C- T+. Dlatego spółka wspiera rozwój elektromobilności w Polsce i konsekwentnie unowocześnia obiekty handlowe, wprowadzając w nich rozwiązania ograniczające negatywny wpływ na środowisko.

Dogodna lokalizacja urządzeń

Centra i galerie handlowe zarządzane przez Ceetrus Polska mieszczą się przy głównych trasach i węzłach komunikacyjnych. Są więc dogodnym miejscem na odpoczynek w czasie podróży i przygotowanie auta do dalszej trasy.

Nowoczesne urządzenia i szybkie ładowanie pojazdu

Od kilku lat firma Ceetrus Polska współpracuje z największymi operatorami obsługującymi sieć ładowarek samochodów elektrycznych w Polsce – Energa i GreenWay. Te nowoczesne urządzenia umożliwiają naładowanie baterii samochodu w ciągu zaledwie 40 minut. Ten czas można wykorzystać na wiele sposobów – zrobić zakupy w galerii handlowej, zjeść posiłek czy odpocząć przed dalszą podróżą.

Szeroki wybór miejsc oferujących usługę

Obecnie przed obiektami zarządzanymi przez Ceetrus działa 18 ładowarek samochodów elektrycznych.

Można je znaleźć na terenie:

Galerii Bronowice w Krakowie, Galerii Łomianki pod Warszawą, a także Centrum Handlowego Auchan Bielany, Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz, Centrum Handlowego Auchan Gdańsk, Centrum Handlowego Auchan Gliwice, Centrum Handlowego Auchan Katowice, Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo, Centrum Handlowego Auchan Modlińska w Warszawie, Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, Centrum Handlowego Auchan Poczesna, Centrum Handlowego Auchan Płock, Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec, Centrum Handlowego Auchan Swadzim, Centrum Handlowego Auchan Żory, Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan, Centrum Handlowego Auchan Legnica i Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna w Białymstoku.

Dokładne adresy galerii i centrów handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska są dostępne pod linkiem https://www.ceetrus.pl/pl/map

***

O Ceetrus Polska:

Ceetrus Polska sp. z o.o. działa jako inwestor, deweloper, komercjalizator i zarządca centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Ceetrus powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto Ceetrus Polska jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe, biura, turystyka i rekreacja. Więcej informacji na www.ceetrus.pl, www.landbankceetrus.pl oraz www.linkedin.com/company/ceetrus-poland.  

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!