Aktualności firm stowarzyszonych

Największa ekspansja na polskim rynku powierzchni magazynowych w drugim kwartale

<p style="text-align: justify;">Nie słabnie popyt na powierzchnie magazynowe i logistyczne. BNP Paribas Real Estate Poland, działając jako agent wyłączny NBGI Private Equity, reprezentował klienta w procesie negocjacji warunków zwiększenia powierzchni magazynowej i biurowej dla najemcy, firmy Faurecia. Na mocy podpisanej umowy wynajęto 12 000 mkw powierzchni magazynowej oraz 750 mkw powierzchni biurowej. Poprzez transakcję NBGI kontynuuje inwestycje w swoje polskie portfolio logistyczne.</p>

>

To największa w drugim kwartale ekspansja na polskim rynku logistycznym. I druga duża tegoroczna transakcja, w której BNP Paribas Real Estate reprezentował klienta. „Z uwagi na złożoność projektu, koordynacja negocjacji z naszej strony wymagała zastosowania szczególnej wiedzy technicznej z zakresu developmentu i project managementu.” – mówi Katarzyna Pyś – Fabiańczyk, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, BNP Paribas Real Estate Poland.

NBGI to nowoczesne centrum logistyczne połozone w Legnicy, w południowo – zachodniej Polsce, przy drodze krajowej A4, w odległości 90 km od granicy z Niemcami.   Stanowi ono część Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która przyci?ga wielu inwestorów z różnych sektorów rynku.

„Legnica stanowi doskonały przykład niezwykle atrakcyjnej strefy ekonomicznej, która stale przyci?ga do Polski długoterminowe inwestycje z zagranicy.” –  podsumowuje John Palmer, Dyrektor, Dział Rynków Kapitałowych, Sektor Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych oraz Wycen na Europę Środkowo-Wschodni?, BNP Paribas Real Estate Poland.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!