Partnerzy

Najpopularniejsze formy działania cyberprzestępców - Seminarium

Rödl &amp; Partner, MAI Insurance Brokers, Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza, Francusko – Polska Izba Gospodarcza i  Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce</strong> zapraszają na seminarium „Najpopularniejsze formy działania cyberprzestępców.”

 

Termin:  11.04.2019, godz. 9.30 – 11.30 (rejestracja od 9.00)

Miejsce:  Rödl & Partner, ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa

Zapisy:  uczestnictwo bezpłatne dla firm zrzeszonych w  izbach organizuj?cych spotkanie oraz 90 PLN + VAT dla pozostałych firm.

Prosimy o wypełnienie  formularza online  do dnia 5.04.2019. W przypadku trudności z rejestracj? prosimy o kontakt  m.wasaznik(@)phig.pl.

Podczas szkolenia przedstawimy najczęściej spotykane metody wykorzystywane przez hakerów do wykradnięcia cennych dla nas danych. Pokażemy na przykładach prawdziwych ataków, na co zwracać uwagę czytaj?c maile, loguj?c się do usługi online czy pobieraj?c aplikację na smartphone. Uczestnicy dowiedz? się, czym jest coraz popularniejszy phishing i co zrobić, aby się przed nim skutecznie uchronić.

Uwaga:  Organizatorzy rezerwuj? sobie prawo do odrzucenia zgłoszeń firm konkurencyjnych dla Rödl & Partner.   Organizatorzy rezerwuj? sobie prawo do odwołania seminarium, jeśli zgłosi się mniej niż 10 osób.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!