Podsumowanie wydarzeń

Na Wrocławskim Śniadaniu Biznesowym rozmawialiśmy m.in. o bieżącej sytuacji gospodarczej

<p style="text-align: justify;">W dniu 28 kwietnia 2016r. zorganizowaliśmy we Wrocławiu, wspólnie z firmą audytorsko-doradczą AVANTA Auditors&amp;Advisors oraz Kancelarią Prawną SDZLEGAL SCHINDHELM, śniadanie biznesowe.</p>

>

W trakcie spotkania rozmawialiśmy o bież?cej sytuacji gospodarczej, o analizie globalnych tendencji gospodarczych i sytuacji na rynku krajowym, o wydarzeniach politycznych oraz ich wpływie na podstawowe dane makroekonomiczne, o wpływie zmienności w najbliższym otoczeniu gospodarczym Polski, o PKB, inflacji i stopach procentowych, kursach walut,   a także o rynku pracy oraz instrumentach i działaniach ograniczaj?cych ryzyko rynkowe.

Omówiliśmy również wybrane aktualności i zmiany w przepisach dla firm i przedsiębiorców:  Klauzulę obejścia prawa podatkowego, czyli co nas czeka w najbliższej przyszłości, Jednolity Plik Kontrolny oraz temat polskiego przedsiębiorcy w Czechach, a mianowicie fakty i mity o prowadzeniu działalności gospodarczej na terenie Republiki Czeskiej.

Spotkanie było doskonał? okazj? do wymiany pogl?dów na temat zagadnień, z którymi uczestnicy maj? do czynienia w codziennej działalności.

[nggallery id=75]

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!