Podsumowanie wydarzeń

Monika Constant odznaczona Narodowym Orderem Zasługi w randze kawalera

<p style="text-align: justify;">14 listopada, w Rezydencji Ambasadora Francji, zostały wręczone insygnia kawalera Narodowego Orderu Zasługi trzem osobistościom francusko-polskiego środowiska biznesu. Wśród nich była Monika Constant, Dyrektor Generalna Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.</p>

>

Narodowy Order Zasługi, ustanowiony w 1963 roku przez prezydenta Francji Charles’a de Gaulle’a, przyznawany jest zarówno Francuzom, jak i obywatelom innych Państw za wybitne zasługi. Monika Constant, która od 2009 roku kieruje Francusko-Polsk? Izb? Gospodarcz?, została wyróżniona za wkład w rozwój polsko-francuskich relacji gospodarczych, doskonał? współpracę z Ambasad? i innymi aktorami polsko-francuskiego życia biznesowego, a także integrację francuskiej wspólnoty w Polsce.

Wraz z Monika Constant insygnia kawalera Narodowego Orderu Zasługi otrzymali z r?k Pana Pirerre'a Levy'ego, Ambasadora Francji w Polsce, Pani Sophie Gabard-Karbonowski,  założycielka i prezes Immopol, oraz Guillaume de Colonges, dyrektor wykonawczy Carrefour Europa Północna i Wschodnia i prezes Carrefour Polska.

Zdjęcia : Ambasada Francji w Polsce

[nggallery id=132]

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!