Nasze spojrzenie na…  •  Komunikaty prasowe  •  Zobacz także  •  Izba  •  Usługi

Misja handlowa dla ukraińskich producentów artykułów spożywczych

Wraz z rozpoczęciem pełnoskalowej rosyjskiej inwazji na Ukrainę ukraińscy przedsiębiorcy, na których barkach w dużej mierze spoczywa ciężar utrzymania gospodarki kraju, szukają nowych rynków zbytu i poszerzenia dostępności swojego asortymentu w Unii Europejskiej, a także możliwości dla rozwoju.

Producenci żywności stanęli w obliczu całkowitej utraty kanałów sprzedaży. W warunkach wojny niezwykle ważny jest rozwój eksportu, by zwiększyć wypływy do kraju środków w walucie obcej, zapewnić miejsca pracy dla obywateli i wspierać gospodarkę Ukrainy. Spotkania B2B jest skutecznym narzędziem dla znalezienia potencjalnych klientów.

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wraz ze Stowarzyszeniem U-GOOD Ukraina organizuje misję handlową dla ukraińskich producentów artykułów spożywczych, która odbędzie się w dniach 26-27 lipca 2022 w Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56, Warszawa).

Zachęcamy wszystkich przedstawicieli sieci handlowych i dystrybucyjnych, członków Izby do udziału w spotkaniu. W ramach misji odbędą się również wizyty w biurach sieci handlowych i dystrybucyjnych w celu przedstawienia potencjału ukraińskich firm.

 

AGENDA SPOTKANIA:

 

26 lipca, Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56, Warszawa)

11:00 – 13:00 - Sesja na temat najbardziej aktualnych zagadnień dot. wejścia na polski rynek, transportu logistycznego, certyfikacji, dostosowania oferty i marketingu do polskiego rynku.

13:00 – 13:30 - Przerwa kawowa.

13:30 – 15:00 - Spotkania B2B z importerami, dystrybutorami i przedstawicielami sieci handlowych.

 

27 lipca, biura polskich sieci handlowych (w trakcie ustalenia)

Wizyty w biurach potencjalnych partnerów: dystrybutorów i sieci handlowych. Zapoznanie się z kategoriami menedżerów wiodących polskich sieci oraz prezentacje ukraińskich firm i produktów.

 

LISTA UKRAIŃSKICH PRODUCENTÓW

 

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o REJSTRACJĘ

 

Więcej informacji nt. wydarzenia TUTAJ lub pod ardesem: tetiana.gomon(@)pol-ukr.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!